Geriausi Muilo namų muilai: visos šeimos džiaugsmas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Muilo namai muilų apžvalgos

 

Mano visa šeima taip pamilo Muilo namų išskirtinius muilus, kad vietos kitiems namuose taip ir neliko. Jau gal du metus mano namuose karaliauja tik šie muilai. Tai yra lyg šiek tiek grįžimas į praeitį, kai nebūdavo skysto muilo arba jis buvo baisiai nuobodu. Visi naudojome tuo metu tikriausiai Palmolive muilus. Vėliau viskas pasikeitė: į madą vėl sugrįžo muilai, tačiau šį sykį: ne tik kvapnūs, tačiau ir natūralūs, įdomių formų, spalvų, paskirties. Atsirado net šveičiamieji muilai, kurie yra mano mėgstamiausi ir dažniausiai naudojami. Ką čia ir besakysi, aš juos tiesiog pamilau ir dabar neįsivaizduoju savo namų be įvairių muilų. Ne bet kokių, o tik Muilo namų. Kadangi išbandžiau beveik juos visus, noriu išrinkti geriausius. 

 

Muilo namų kavos muilas

 

KAVOS MUILAS ŠVEITIKLIS

 

Tai labiausiai mano mylėtas muilas, kurio sudėtyje gausu švelniai odą masažuojančių kavos grūdelių. Bekvapis. Šis muilas ne tik gausiai putoja, bet ir pašalina negyvas odos ląsteles. Ypač tinka nugarai šveisti, kaip prevencija nuo spuogų. Panaudojus kavos muilą oda tampa lygi ir švelni. Su celiulitu muilas nesusidoros jei sveikai nesimaitinsit ir nesportuosit, tačiau kaip prevencija yra pats tas. Rekomenduoju naudoti tik kūnui. Kaip minėjau, nugarai, ir ypač šlaunims.

Sudėtis: saponifikuoti palmių, kokosų, saulėgrąžų aliejai, augalinis glicerinas, kava, kakavos milteliai

 

Muilo namų kapučino muilas

 

KAPUČINO MUILAS

 

Dar vienas nuostabus šveičiamasis muilas kavos mėgėjams. Ir vėl bekvapis. Tai – muilas su kava ir natūraliu jogurtu. Kava padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, o jogurtas saugo ją nuo išsausėjimo. Kaip ir visi čia minimi muilai, nesausina odos. Rekomenduoju naudoti tik kūnui.

Sudėtis: saponifikuoti palmių aliejus, saulėgrąžų aliejus, kokosų aliejus, natūralus jogurtas, kava, aguonos, eterinių aliejų kompozicija, Citral*, Benzyl Benzoate*, Limonene*. * eterinių aliejų sudėtinės dalys.

 

Muilo namų gintarinis muilas

 

GINTARINIS ŠVEITIKLIS

 

Gintaras yra mūsų auksas, todėl yra labai mėgstamas dovanoti kitiems. Aš pati gintarinį muilą dovanojau vienam brangiam žmogui. Kodėl nepadovanojus tokio muilo kokiam nors užsienio švečiui. Manau tai yra daug originaliaus už paveikslėlius su gintaru, kuriuos vėliau visi slepia. Šis muilas papildytas gintaro pudra – labai smulkiai sumaltu gintaru, švelniai šveičiančiu odą. Šveitimas ne toks stiprus kai anksčiau minėtų muilų. Natūrali gintaro rūgštis veikia antiseptiškai. Gintarinis muilas taip pat papildytas alyvuogių aliejumi ir morkų sultimis, kurie drėkina odą ir neleidžia jai išsausėti. Šis gaminys yra bekvapis, todėl nedirgina odos ir nealergizuoja. Nerekomenduoju naudoti veido odai.

Veganiškas - į sudėtį įeina tik augalinės kilmės produktai.

Sudėtis: saponifikuoti palmių, kokosų, saulėgrąžų aliejai, alyvuogių aliejus, morkų sultys, gintaro pudra.

 

Muilo namų cinamono ir medaus muilas grožio bloge

 

CINAMONO IR MEDAUS MUILAS

 

Tai pats prašmatniausiai atrodantis muilų manufaktūros gaminys. Ta styranti cinamono lazdelė yra kažkas nerealaus. Niekur namtyta, o dar kaip kvepia! Dievinu! Tai – antiseptinis, drėkinantis natūralus muilas, skirtas tik kūnui, jokiu būdu ne veidui, nes cinamonas gali alergizuoti. Cinamonas dezinfekuoja ir šildo odą, medus – minkština ją ir drėkina. Nerekomenduoju naudoti jautrios odos savininkams. Idealiai tinka dovanai, kaip ir kiti kvapnios kategorijos kompanijos muilai.

Sudėtis: saponifikuoti palmių aliejus, saulėgrąžų aliejus, kokosų aliejus, medus, bičių vaškas, cinamono eterinis aliejus.

 

Muilo namai grožio bloge

 

OŽKŲ PIENO MUILAS

 

Tai vienintelis iš visų minėtų muilų tinkantis veidui. Jį, kaip ir kitus bekvapius, nešveičiančius muilus naudoju dukros prausimui. Pats švelniausias ir labiausiai drėkinantis natūralus kreminis muilas. Nuo seniausių laikų ožkų pieno vonios naudojamos odai drėkinti ir atgaivinti. Linų sėmenų aliejus minkština odą, mažina paraudimą. Tinka viskam ir visiems, net jautriausios odos savininkams!

Sudėtis: Saponifikuoti palmių aliejus, kokosų aliejus, saulėgrąžų aliejus, linų sėmenų aliejus, ožkų pienas.

Ką čia daugiau ir besakysi - kiekvienas muilas yra tarsi maža istorija.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)