Ką aš manau apie The Body Shop šešėlius?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

The Body Shop

 

Šiandien jaučiuosi tikra sportininkė šaunuolė, nes praėjusią savaitę pradėjau sportuoti po keturis kartus, o šiandien jau maudžia visą kūną. Jausmas ne iš maloniausių, tačiau tai kartu ir yra įrodymas, kad treniruotės praėjo ne veltui! Mantas stebisi, kas čia man pasidarė su tuo sportu, o aš tik šypsausi. Priežasčių tikrai ne viena, o svarbiausia, kad jau atsirado šiokia tokia priklausomybė nuo sporto. To ir siekiau! Esu be galo laiminga. Šiandien vartau seniai darytas nuotraukas, ir žiūriu, apie ką jums dar nepapasakojau. Vienas iš tokių dalykų - THE BODY SHOP Color Crush vienspalviai šviesiai rudi aukso blizgesio akių šešėliai.

 

PAŽADAI

 

21 išskirtiniai matiniai ir perlų spindesio akių šešėliai. Ryškių spalvų šešėliai gali būti naudojami sausi ir drėgni, derinami bei sluoksniuojami su kitais šešėliais. Makiažo stilių, kuriuos galite sukurti su naujausiais šešėliais, yra daugybė - nuo elegantiško dieninio iki žavingo vakarinio. Akių šešėliai yra gaminami Italijoje, madų pasaulio širdyje. Aukštos kokybės smulkintų spalvų pigmentų ir sąžiningos bendruomenių prekybos aliejų sintezė suteikia šešėliams išskirtinę tekstūrą. “Colour Crush” akių šešėliai yra patikrinti oftalmologiškai, jų sudėtyje nėra gyvūninės kilmės ingredientų.

 

The Body Shop Lietuva

makiažas su The Body Shop šešėliais

 

MANO NUOMONĖ

 

Pirmą kartą naudoju kompanijos akių šešėlius. Juos vertinu vidutiniškai gerai. Spalva ant piršto atrodo gerai pigmentuota, tačiau ant akių būtinai reikės naudoti akių makiažo pagrindą, kad ji išliktų ilgai, spalva būtų intensyvi, kiek tokia gali būti šviesiai rusva spalva. Ši spalva tinka kaip pagrindas prieš tepant tamsesnių atspalvių šešėlius. Jūs jau žinote, kad dramblio kaulo, balti, visi kiti šviesūs šešėliai yra reikalingi kaip pagrindas, todėl spalva su auksiniu blizgesiu nestovi nenaudojama.

Man patinka, kad sudėtyje yra ne vienas aliejus, pvz.: brazilinių bertoletijų (tokie dideli pailgi riešutai), kokosų, sezamo. Kiek aš suprantu, sudėtis tikrai labai gera, nėra talko. Ji užrašyta pakuotės gale, o detalesnę informaciją galite rasti The Body Shop puslapyje. Tai vertinu labai gerai. Tačiau, miltinė šešėlių tekstūra neleidžia šešėliams ilgai išlikti, jie greitai ir lengvai nusivalo, blizgtis galėtų būti smulkesnis. Trūksta pigmentacijos, tačiau žiūrint užsienio blogerių įrašus, atrodo, kad ji skiriasi nuo mano šešėlių. Kodėl? Neparašyta spalvos pavadinimo. Pakuotė labai paprasta, plastikinė. Kainuoja net 11.30 eurų. Taip pat nelabai ir mėgstu vienaspalvių šešėlių, nes juos sunku surasti tarp daugybės turimos kosmetikos. 

Tokia būtų mano nuomonė. Abejoju, kad pati pirkčiau. Apžvalgų apie kompanijos šešėlius yra mažai, tad būtų įdomu išgirsti, ką manote jūs apie šiuos ar kitus The Body Shop šešėlius. Lauksiu komentarų apačioje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)