Kam patiktų Make Up Factory gelinis akių apvedimas Dramatic Cream Eye Liner?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Make Up Factor Dramatic Cream eyeliner akių apvedimas

Make Up Factory nauji produktai Kristiana

 

Na štai išsikalbėjus svarbiomis temomis atėjo ir grožio apžvalgų metas. Vakar ir šiandien oras yra tikrai įkvepiantis jas rašyti: vakar vaikštinėjau pavasarėjančiomis Klaipėdos gatvelėmis gerdama į save kiekvieną išmaldautą saulės spindulį, o šiandien vos spėjau nuo savęs braukti dideles snaiges. Gražu ir labai įkvepia. Šiandien esu laiminga, o kaip ryt bus, nežinau. Kosmetika suteikia laikino džiaugsmo. Štai rankose laikau nepaprastai žavų sidabrinį Make Up Factory Dramatic Cream Eye Liner. Pilkos spalvos (08). Jūs jau žinote, kad juoda seniai ne mano norų sąraše. Tą žino ir kompanijos atstovai, taikliai parinkdami produktus testavimui. Štai ir mano verdiktas.

 

Produktas patiks tikrai ne visoms. Labiausiai jis turėtų patikti bent šiek tiek profesionalių vizažo žinių ragavusios merginoms, nes šis akių linijos apvedimas reikalauja papildomo įrankio - šepetėlio linijai pravesti. Kad jį turėtum, turi būti arba profesionalas arba šiais kosmetikos maniakas. Na aš šepetėlį turiu dar nuo tada, kai baigiau tuo profesionalius kursus, kurių kol kas dar deramai ir nepanaudojau gyvenime. 

 

Make Up Factory Dramatic Cream Eye Liner apžvalga

 

Apvado pilka spalva leidžia sukurti natūralų ir nebanalų dieninį makiažą. Nieko dramatiško, bet tai tik pavadinimas. Dramatiškumas juk priklauso nuo spalvos. Imk juodą, bus dramatiška. 

Priemonę tepu nenaudodama vandens. Neįprasta, tačiau didelis pliusas. Sutaupo laiko ir nervų. Linija tiksli, netepa, išlieka visą dieną, nes ant akių tampa atspari vandeniui ir nepajudinama. Kita vertus, dienos pabaigoje lengvai nusivalo. Pigementacija ideali. Pakuotė irgi. Matosi, kad kompanija sparčiai tobulėja visomis prasmėmis. Ansčiau ji nebuvo pastebima parduotuvėje, o dabar turbūt eičiau prie jos stendo pirmiausia (dėl jums žinomų priežasčių to daryti dabar netenka). Viską sudėjus, šį akių apvedimą vertinu labai gerai, tačiau pradedančioms patariu pradėti liniją piešti nuo akių pieštuko. Vėliau ją apveskite kuo tik norite - jis bus idealiai tiksli. Kaina - apie 15 eurų. 3g. Rasite Kristianoje. 

 

makiažas su Make Up Factory

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)