GOSH COPENHAGEN Lumi Drops skysta šviesinamoji pudra sukėlė abejonių

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

GOSH COPENHAGEN LUMI DROPS apžvalga

GOSH  kosmetikos naujienos

 

Vakar prieš užmigdama galvojau, kad reikėtų spintos turinį jau paversti pavasarišku. Na žinote, išsitraukti marškinėlius, ryškius švarkelius. Vakar taip patikėjau pavasariu, kad net nusipirkau naujus Converse baklažano spalvos sportbačius, pilkus marškinėlius su kvailu užrašu, vasarines odines basutes, o į miestą važiavau su lengva odine NEXT striuke. Vėliau dar parsitempiau namo labai storo stiklo vazą gėlėms, apie kurią jau seniai svajojau. O šiandien pripustė, cha cha. Jau vyrą juokais įspėjau, kad dabar teks pirkti gėles dideliais kiekiais. Šiltamečiu man kvepia ir naujieji persikiniai GOSH COPENHAGEN skaistinantys odą lašai arba skysta skaistinamoji pudra. 

Iš pradžių galvojau, kad nežinau, kaip vertinti šią pudrą, tačiau dabar jau sudėliojau taškus ant i. Šiuo metu riba tarp profesionalių ir neprofesionalių produktų nyksta. Net pigiausi kosmetikos parduotuvių produktai kartais nurungia profesionalius. Stipri pigmentacija, ilgalaikiškumas, plius nedidelė kaina. Idealu! Esu turėjusi nepriekiaštingos pigmentacijos skaistinančių pudrų iš Essence! Bet tai ne apie GOSH LUMI DROPS 004 PEACH. Man trūksta pigmentacijos, kai visa kita lyg ir visai gerai. Ypač smagu makiažo tepimą paversti žaidimu lyg su vaikiškais dažais tepliotumeisi. Tai žavi! Taigi produktą vertinu gerai, bet ne labai gerai.

Aš jo užsitepusi beveik nematau. Net negaliu įkelti nuotraukos, kur skaistinamoji pudra matytųsi. Jei tepu ant makiažo pagrindo, jo visai nematau. Jei tepu ant makiažo pagrindo, sutvirtinto sausa pudra, situacija geresnė, tačiau tai kiek prieštarauja vizažo taisyklėms. Iš kitos pusės žiūrint, daugelis nemėgsta akivaizdžiai matomų priemonių, tad ši skaistinamoji pudra labiausiai tiks toms, kurios dažosi minimaliai. Tačiau ir vėl, jei tepsite šitą produktą ant veido be makiažo pagrindo, vėl nieko gero nebus. Na matot, produktas kiek abejotinas mano akimis. Tiksliau abejoju jo reikalingumu. 

Labai teigiamai vertinu neįprastą dažų tūtelės pakuotę. Patinka, kad priemonė skysta. Persikinė spalva tinka visoms, o blizgios dalelės tokios mikroskopinės, kad gražiai susilieja su makiažu. Labiausiai priemonė tinka dienai, vasarai. Norėčiau, kad ji būtų ne tokia skysta. O labiausiai norėčiau daugiau pigmentacijos. Noriu taupių produktų! Juk net milijonieriai taupo. 15 ml kainuoja apie 10 eurų. Galima rinktis iš trijų panašių atspalvių. Kol kas manau dar parduotuvėse nėra, tačiau GOSH kosmetikos naujienas galite sekti Kristianoje, Kosmadoje, Eurokos (nerekomenduoju). 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)