Essence the gel nail polish nagų lakas pavers jus laivo kapitone

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Essence the gel nail polish miss captain spalva

 

ESSENCE the gel turi puikų spalvų. Kokių tik norite! 51 miss captain gal ir neišlieka ant nagų ilgiausiai, apie dvi dienas, tačiau tai yra dėmesio verta spalva. Mano kolegos dažnai pastebi mano nagus, nes prie uniformos jie itin išryškėja. Gal ir nelabai galim ryškiai lakuoti nagų, bet kadangi esame tik dvi moterys iš trisdešimt žmonių, šięk tiek išskirtinių teisių turime. Tarkim nusilakuoti nagus ryškiai. 

Miss captain sulaukė daug pagyrų iš vyrų, todėl nusprendžiau, jog privalau jums parodyti šią spalvą. Ji yra lyg ANNY 386 dancing in the rain geriausia draugė (žiūrėkite įrašą apie gražiausias ANHY spalvas). Ana yra tamsiai mėlyna, o ši šviesiai, tačiau abu mėlynos atspalviai galėtų būti lengvai pavadinti karališkais - jie dieviški. Mėlyni nagai iš viso yra kažkas tokio. Pripažinkime, kai kurios spalvos yra tokios nusibodę, kad mėlyna tampa lyg gurkšnis vandens. Ji nėra dažnas pasirinkimas, tačiau manau turėtų būti! Atrodo iš tiesų stilingai ir nenuobodžiai.

ESSENCE THE GEL nagų lakai turi kiek didesnius nei įprastai šepetėlius, todėl nagus lengva lakuoti. Blizgesys primena gelinį nagų laką, tačiau tiek to gelio efekto. Nagų lakas yra labai gerai pigmentuotas, nuostabiai lengvai tepasi, o jei norite, kad ilgiau laikytų, išsirinkite gerą viršutinį nagų lako sluoksnį, pavyzdžiui tokį kaip Maybelline Super Stay 3D viršutinis nagų sluoksnis, kurį jums rekomenduoja ir Viktorija

8 ml dailus buteliukas kainuoja apie 2 eurus. Rasite Eurokos, Droge. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)