Make Up Factory akių pieštukas kasdieniniam makiažui be pastangų (bet ne idealus)

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Make Up Factory eye color stick akių pieštukas

 grožio blogas grožio apžvalgos

 

Rytoj dukros gimtadienis, o aš dirbu. Šiek tiek liūdna, tačiau ji turės puikų gimtadienį darželyje. Dabar mano mintyse sukasi vaišės vaikams. Penktadienį švęsime šeimos rate, atvažiuos svečių. Du metai tarsi sprogo. Kuo ji didesnė, tuo laikas greičiau bėga. Visgi džiaugiuosi, kad Sofija jau viską supranta. Kai gulėjo kaip pagaliukas buvo lengviau, tačiau dabar daug įdomiau, tuo mačiu man yra mažiau laiko sau. Visiškai pritariu minčiai, kad brangiausia, ką galime duoti vienas kitam, yra mūsų laikas. Visada žmonėms dėkoju už jų laiką man, tuo pačiu dėkoju ir jums, kad skiriate savo laiką skiatydami mano grožio tinklaraštį, kuriame persipina grožis ir mano gyvenimas. Tai kaip antras mano kūdikis, kurį auginu ir puoseliėju iš visos širdies. 

Noriu pasidalinti dar viena grožio apžvalga. Atėjo metas pakalbėti apie Make Up Factory naujieną - eye color stick - arba spalvotą akių pieštuką, kuris bus pagirtas, bet ir gaus barti. Na kaip visada, nuoširdžiai ir subjektyviai.

 

Make Up Factory akių pieštukas

 

Make Up Factory kreminės tekstūros akių pieštukas rudos spalvos su tokios pat spalvos gana stambiomis blizgančiomis dalelėmis primena, kas yra lengvai atliekamas makiažas. Vienas du lengvai užtepame ant voko, sluoksniuojame pagal pageidaujamą spalvos intensyvumą, o galiausiai viską retušuojame sintetiniu šepetėliu. Paprasta, greita, efektyvu.

Man nepatinka, kad šis pieštukas yra gana riebus. Norint, kad jis laikytųsi savo vietoje, reikia labai gero šešėlių pagrindo. Riebių vokų savininkėms gal net jis nepadės. Taip pat nepatinka, kad blizgios dalelės yra per daug akivaizdžios. Jų nepavadinsi mikroskopinėmis.

 

dieninis makiažas su make up factory kosmetika

 

Geras balas už patogumą naudoti, gražią kasdienai tinkančią spalvą, ir riebus minusas už riebumą ir dideles blizgias daleles. Ant mnao vokų šešėliai paprastai labai gerai išlieka, tačiau su šiuo pieštuku aš privalau naudoti profesionalų ššeėlių pagrindą, jį gerai nusausinti, ir tik tada tepti pieštuką. 

Beje, jums patiks, kad pieštukas išsukamas. Daugiau jokių drožtukų! Iš viso yra aštuonios spalvos, mūsų Kosmadoj ar Kristianoj rasite tikriausiai kelias. Kainuoja apie 15 eurų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (1 Vote)