JUVENA Master Caviar dieninis kremas: ar verta mokėti 227 eurus?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

JUVENA MASTER CAVIAR

 

Tikras aukso luitas. Pažadas, kad tai yra kažkas daugiau, nei paprastas veido kremas. Kai gavau jį dovanų per Kalėdas, pagalvojau, kad dar nesu mačiusi įspūdingesnio kremo. Įspūdis tarsim laikytum aukso luitą. Abejongos moters tokia dovana tikrai palikti negali. Tiesą pasakius, tik šiandien prieš rašydama apžvalgą sužinojau, kiek jis kainuoja. Ar nustebino? Iš dalies. Pati negailiu pinigų veido odos priežiūrai, ypač nuo tada, kai pradėjau dirbti naktimis. Mokėdama daugiau žinau, kad veidas nepasidengs kremu lyg plėvele, o susigers, palikdamas jį minkštą ir sudrėkintą. Man tai lyg garantija, kad oda gaus to, ko jai reikia.

JUVENA veido kremas kvepia kaip prabangūs kvepalai. Kiekvieną kartą tepdamasi veidą galvoju, kokius gi kvepalus man primena šis kremas, tačiau mįslė vis dar lieka neįminta. Kvapikliai nėra gerai, jei oda jautri, linkusi į alergijas, tačiau man kvapas yra būtinas, kad neatsibostų teptis kremu. Šio krmeo kvapas nėra per stiprus, todėl pats tas.

 

JUVENA veido kremas Master Caviar

JUVENA veido kremas Master Caviar

 

Kremo sudėtyje yra įspūdingas kiekis ingredientų - virš trisdešimt, net tingisi skaičiuoti. Man tai nepatinka, nes žinome, kad kuo jų daugiau, tuo mažiau natūralumo. Tikrai yra įvairių aliejų, tokių kaip kokoso, makadamijų riešutų, taip pat įspūdingų ingredientų, tokių kaip ikrų ekstraktas, hialiuronas, folio rūgštis, šilko pudros ir kitų, kurie rikiuojasi sudėties viduryje, o tai tikrai labai gerai nuteikia. Kremas su ikrų ekstraktu! Tai bent. Skamba tikrai prabangiai ir įkvepiančiai! Tačiau yra ir odą dirginančių ingredientų, todėl kremas netiks jautriai, alergiškai odai. 

Kremas maitina, drėkina odą, turi antioksidantų, nėra riebus, todėl idealiai tinka naudoti prieš makiažą, greitai įsigeria, palieka malonų švelnumo pojūtį. Mano odai tinka daugelis kremų, ne išimtis ir šis. Su juo mano oda atrodo gražiai, nėra šerpetojimų, o kur dar prabangos pojūtis, kai tepiesi veido kremu, primenančiu aukso luitą. 

 

JUVENA veido kremas Master Caviar

JUVENA veido kremas Master Caviar

 

Apibendrindama noriu pasakyti, kad tai yra geras, tačiau ne stebuklingas kremas. O ar tokių apskritai yra? Jis geras tiek pat, kiek ir daugelis brangesnių kremų, ir nebūtinai tokių pat brangių. Žinoma, su ikrų ekstraktu kremo nesu turėjusi, tačiau su hialiurono rūgštimi kremu daug. Visgi, čia yra ne vienas kvapą gniaužiantis ingredientas! Taip pat, kaip minėjau, pigūs kremai dažnai veidą aptraukia tik plėvele, todėl nieko nedaro, o brangesni yra visai kas kita. Aš nerizikuoju pirkti pigių kremų, nebent tai būtų natūralus kremas, kurių paprastai yra tikrai nebrangių, tačiau jų poveikiu aš kiek abejoju. Aš tikiu šiuolaikinėmis technologijomis, nes turime žengti į priekį, ne atgal. Prie grietinės kaukių ir agurkų ant akių aš negrįšiu.

Ar pati pirkčiau šį kremą? Ne, nes tikrai labai brangus, tačiau jei mano išlaidos kitiems dalykams sumažėtų, kodėl gi ne? Norėčiau, kad man jį padovanotų vyras, na bet jis mūsų šeimoje didžiausias taupuolis, todėl taip tikriausiai nenutiks! Net neįsivaizduoji, kas slepiasi gana paprastai atrodančioje kremo dėžutėje, kol neišsitrauki aukso luito, kuris yra tikra naktinio stalelio puošmena. Mano turimo kremo kiekis yra 15 ml. Ką apie jį mano Aliona, skaitykite Lithuanian Beauty Blog.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.50 (1 Vote)