PUPA HOME SPA LILY

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA HOME SPA LILY

 

Aš būtinai išbandysiu visas PUPA HOME SPA kūno priežiūros linijas. Testavimui esu gavusi dvi linijas: rudadumblių ir lelijų, tačiau tai dar ne pabaiga. Net jei man niekas testuoti PUPA produktų nesiųstų, vistiek pati pirkčiau sau dovanas. Būtent, PUPA yra kaip dovana sau, nes kaip ir daugelį, mane traukia tik patrauklios produktų pakuotės. Kaspinu papuoštos HOME SPA priemonės kūno švarai ir gaivai yra ideali dovana sau. Ir draugėms! Priemonės žavi išraiškingais, neužmirštamais kvapais, kurių gausa didelė - rinkis koks tik patinka. Na jau nekalbant apie kompanijos dekoratyvinę kosmetiką, kuri kaip dovana sau irgi visada geras pasirinkimas. Viskas nuo iki estetiška, žaisminga ir taip...moteriška.

Gėlių • Jūros gaivos • Medžių • Žalumynų • Muskuso aromatas. Vandens lelijos ekstraktas vertinamas dėl drėkinančių ir minkštinančių savybių. Jis apsaugo odą suteikdamas jai drėgmės. Baltoji druska iš Bali turi maitinamųjų komponentų sudėtyje ir padeda atsikratyti toksinų. Natūralus gvazdikėlių aliejus ramina odą.

PUPA HOEM SPA LILY

Lelijų kvapas toks ryškus, kad aš nejaučiu nieko kito tik jas. Rudadumblių purškikliu kvepinausi visą vasarą, žiemą sutikau su šiuo lelijų kvapu. Abu kvapai man tiko ir prilipo, tad ateinančiai vasarai planuoji pirkti žalios spalvos purškiklį, kuris tonizuoja. 

Citrusų • Vandens gaivos • Gėlių • Medžių • Muskuso • Ambros aromatas. Bambuko ekstraktas vertingas dėl maitinamųjų ir tonizuojančių savybių, suteikia odai elastingumo. Havajų žalioji druska, kurios sudėtyje gausu vertingų mikroelementų (kalcio, magnio ir kalio), atgaivina pavargusią odą. Aromaterapiniai apelsinų, kedro ir levandų eteriniai aliejai tonizuoja, valo, atpalaiduoja ir sugrąžina jausmų harmoniją.

Purškikliai kainuoja tik apie 14 eurų. Manau už šitą prekę tai yra labai nedaug. Paaiškinsiu kodėl. Man jie idealiai atstoja kvepalus. Šiuo metu mano uoslė jau susitvarkė, pagaliau galiu kvepintis kvepalais, tačiau pirmenybę vistiek teikiu lengvesniems purškikliams arba taip vadinamoms kūno migloms. Vasarą jie neerzina aplinkinių. 

PUPA HOEM SPA KRISTIANA

PUPA HOME SPA KRIATSIANA

Dušo želė gali šiek tiek sausinti odą, ji, kaip ir purškiklis, netinka alergiškiems žmonėms. Tai labai kvepiantys produktai, todėl nepatiks natūralistėms. Sudėtis nenatūrai, gali erzinti odą. Dušo želę naudoju svečių vonioje, nes noriu, kad jie apsistoję pas mus galėtų naudoti kokybiškais ir kvapniais produktais. Dažnai sulaukiu klausimų, kas ten per muilas, kad taip kvepia, kvapas dar kuriam laikui išlieka ant rankų ir kūno. PUPA HOME SPA au žino ir mėgsta mūsų artimieji. Net 300 ml kainuoja apiė 12 eurų. Rasite Kristianoje.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)