BeYu DIVA LASH rudas blakstienų tušas nusipelno pagyrų

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

BeYu blakstienų tušas DIVA

 BeYu

 

Mums ateina tikras svečių metas. Jau praėjusią vasarą atsikraustę į Kretingą supratome, kad šiuose namuose šiltamečiu nebus ramu. Taip pat supratome, kad be svečių grafiko nieko nebus: tam, kad visi norintys galėtų paviešėti, o mes nepervargtume, buvo būtina svečiavimąsi planuoti. Tikiuosi šiais metais vėl sulauksime daug mums brangių svečių. Anksčiau savyje nebuvau atradusi šios savo savybės, tačiau dabar jau žinau, kad svečiai namuose man yra tikras malonumas. Paprastai nemėgstu gaminti, tačiau jei namuose yra svečių, aš būtinai pasistengiu. Visgi svarbiausia - turiningai praleisti laiką, nes visi nori ką nors naujo pamatyti, mūsų šeima - taip pat. Taigi artėja tikrai nenuobodus metas, o svečių sezoną jau atidarėme šį savaitgalį! 

 

makiažas su BeYu blakstienų tušu

 

Šiandien jums noriu trumpai pristatyti BeYu Diva Lash blakstienų tušą. Apie kompanijos produktus mažai kalbama, tačiau man jie yra tikrai verti dėmesio. Kainos nėra žemos, tačiau produktai - tikrai kokybiški. Vienas iš jų - rudas blakstienų tušas, kuris šiek tiem pariečia blakstienas, jos gražiai atsiskleidžia, tačiau netampa neįmanimomis liesti. Daugelio tušų problema - pasidažius blakstienos apsunksta, tampa kaip šiaudai, t.y. nemaloniomis liesti. Akys atrodo apsunkę, pradeda ašaroti, o blakstienos atrodo nenatūraliai. BeYu Diva Lash blakstienų tušas patiks mėgstančioms gražų, bet natūralų blakstienų efektą. Rudas tušas atrodo tikrai daug natūraliau. BeYu tušai nebyra, laikosi visą dieną, nealergizuoja mano akių, ilgai nesibaigia. Vienu žodžiu galima pasakyti - kokybiški. Neturiu jiems jokių priekaištų, išskyrus vieną šiam - DIVA pavadinimas visiškai neatspindi šio tušo suteikiamo efekto. Rasite Kosmadoje ir Kristianoje už maždaug 15 eurų. Aoskritai rekomenduoju atkreipti dėmesį į kompanijos kosmetiką, ypač į naujų kolekcijų šešėlių paletes ir tušus.

Trumpai apie BeYu„BeYu“, vienas kompanijos „Artdeco“ padalinių, įkurtas 1999 metais. Bendrovės būstinė yra Miuncheno pakraštyje. Kūrybinė komanda kartu su gamybos, pardavimų ir administracijos departamentų specialistais kuria dekoratyvinės kosmetikos mados tendencijas ir pristato jas pasauliui. O joms labai daug įtakos turi naujovės iš garsiųjų Ibisos kurortų, Niujorko, taip pat Milano, Paryžiaus, Miuncheno.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (3 Votes)