GOSH SS16 žvaigždė Primer Plus Illuminating Skin Perfector

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

GOSH Primer Plus Illuminating skin perfector

GOSH kosmetika ss16

 

Šią savaitę namuose praleidau beprotiškai ir nesveikai daug laiko, tačiau tikiuosi, kad tai jau buvo paskutinės mūsų su dukra ligos. Gyvenime nepaprastai trūksta veiksmo, visiškas disbalansas, todėl net būnant namie ir sergant reikėjo kažkaip linksmintis, todėl sugalvojau perstatyti baldus. Grįžęs vyras iš darbo nepagyrė, tačiau aš likau labai patenkinta. Kartais net kitu kampu pasuktas stalas gali padėti išlaikyti sveiką psichiką, cha cha, o gal šia feikia kažkokie fengšui burtai? Svarbiausia gerai jaustis savo kailyje ir savo namuose.

Nusprendžiau palikti dar vieną trumpą apžvalgą. Šį kart mūsų dėmesio centre GOSH Primer Plus Illuminating Skin Perfector. Tai smėlio spalvos skaistinamoji makiažo bazė ir skaistinamoji pudra viename. Net galėčiau pavadinti šį daikčiuką skaistinančiu BB kremu. Jis tiko man, bet daug šansų, kad netiks jums.

Kodėl galėtų netikti? O kaip jums tinka smėlio spalvos makiažo pagrindai? Pirmiausia atsakykite sau į šį klausimą, tada galvokite, ar esate nusiteikę ant savo veido matyti mažas blizgias daleles? Tos dalelės labai smulkutės ir dienos šviesoje vargu ar matosi, tačiau vakare atsiskleidžia visu grožiu. O kaip jūs manote jūsų veidas taps skaistus? Kažkas juk turi sukurti tokį efektą. Geriau už spindinčias mikro daleles vargu ar kas padės. Daug kam jos gali nepatikti.

Žinote ką, kartais man ši makiažo bazė veikia, kartais ne. Kartais galiu tikrai pripažinti, kad mano veidas atrodo pasakiškai su šia baze, o kartais nematau jokio pokyčio. Faktas, kad daugiau sluoksnių, padengusių jūsų veidą (bazė plius makiažo pagrindas plius pudra sutvirtinti), garantuos ir stipresnį maskavimą. Faktas, kad be papildomo sluoksnio galite ir apsieiti. Svarbu ir turėti laiko, daugeliui rytais jo trūksta. Smagu, kad priemonę galima naudoti vieną kombinacijoje su maskavimo priemone arba prieš makiažo pagrindą, o ar geriau maišant. Pasirinkimai man patinka, todėl aš šią bazę naudoju labai dažnai. Kvapas jos vos jaučiamas, labai greitai išgaruoja. Bazė drėkina veidą, nes sudėtyje yra šaltalankių aliejaus ir glicerino. Lengvai dengiasi ant veido, šiek tiek prailgina makiažo išlikimo laiką, bet paprastai aš tuo ir taip nesiskundžiu. Geromis dienomis suteikia akivaizdų švytėjimo efektą. 

Viską apibendrinus, produktą vertinu labai gerai, bet jis labiau tiktų sausos, nei riebios ar mišrios odos gražuolėms. Pabandykite ir pačios įsitikinkite, bazė jums veikia ar ne. Neseniai išmečiau baltos spalvos NYX makiažo bazę, kuri vietoj to, kad ką nors padėtų, dar labiau gadindavo reikalą. Tokios jau tos bazė, svarbu labai gerai išsirinkti. Šią bazę tikrai pirksiu pati. Kiek žinau yra tik 004 Illuminating Eclairant. Rasite tikriausiai Eurokos ar Kristianoje. 30 ml stilinga tūbelė kainuos apie 15 eurų. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (4 Votes)