PUPA VAMP! STYLO LINER negali suklysti

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA VAMP STYLO LINER

 

Suklysti piešiant akių liniją sunku, jei ją brėži kiekvieną rytą diena iš dienos, metai iš metų, nes tobula linija ateina su praktika (plius tobula priemone) ir ryto rutina. Tiesą pasakius, jei padarau pertrauką ir linijos nebrėžiu apie savaitę ir daugiau, rankos miklumas akivaizdžiai suprastėja. Su švelniai rudu 001 creamy chocolate PUPA VAMP! STYLO LINER akių apvedimu suklysti sunku net po ilgos pertraukos, net galbūt brėžiant savo pirmąją gyvenime liniją.

Akių apvadas - plunksnė arba, kaip aš mėgstu vadinti, flomasteris su švelnia plunksnele pirmiausia yra patogus laikyti rankoje, garantuoja, kad neišsitepsi rankų. Švelni plunksnelė nedirgina akių, liniją brėžia itin tiksliai ir tolygiai. Turbūt turite tokių akių apvedimų, kurie tam tikras vietas palieka nenudažytas, tada stengimasis jas užpildyti tik sugadina akių makiažą ir atima daug nervų. Dar blogiau, kai linija išeina per stora ar netiksli. Tai ne tas atvejis.

 

makiažas PUPA Dot Shock

 

Flomasteris yra dviejų spalvų, juodos ir rudos, ir puošia naujausią PUPA DOT SHOCK kolekciją. Jei mėgstate natūralesnį makiažą, siūlau rinktis rudą spalvą. Mano manymu ji yra naujoji juoda ir ne tokia šokiruojanti kaip juoda. Taip pat juoda tinka ne visoms, o ruda visai kas kita! Išmėginkite naujas spalvas šiam pavasariui, pasiilsėkite nuo juodos - nenusivilsite. Pažadu. 

Greitai džiūnantis flomasteris neištepa akių, linija neišbėga. Tai nėra atspari vandeniui priemonė, tačiau ant mano vokų išlieka visą dieną.

Labiausiai plunksnelė patiko tuo, kad yra rudos spalvos ir labai lengva naudoti. Turbūt gražią liniją nupieščiau net užsimerkusi (kol kas nebandžiau)! Nepastebėjau jokių šios priemonės neigiamų pusių. Kainuoja apie 12 eurų. Rasite Kosmada ir Kristiana parduotuvėse.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)