PUPA DOT SHOCK BALMY GLOSS balzamo efekto lūpų blizgis

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA DOT SHOCK APŽVALGA

 

PUPA DOT SHOCK lūpų blizgis - balzamas skirtas sukurti švelnų ir gaivų pavasarinį romantiškos ir mielos merginos įvaizdį. Priemonė suteikia individualumo ir unikalumo, nes ant skirtingų merginų atrodo skirtingai. Kaip tai gali būti? Balmy Gloss formylėje yra specialių pigmentų, kurie reaguoja į tavo lūpų pH, todėl spalva ant skirtingų lūpų gali atrodyti šviesesnė arba tamsesnė.

 

Didžiausias blizgio privalumas yra lengvumo pojūtis ant lūpų. Jausmas toks, jog būtum pasitepusi lūpų balzamu, tačiau efektas ant lūpų išlieka kaip blizgio: lūpos tampa blizgios, atrodo putlesnės, o pigmentacija kaip blizgiui yra tikrai puiki. Blizgis nesubėga į lūpų raukšleles, pigmentas ant lūpų išlieka net blizgiui nusivalius, o lūpos iš tiesų yra gerai drėkinamos , kas po žiemos ypač aktualu.

Dar vienas aktualus privalumas mums, reikalaujančioms daug, nes pasirinkimas didelis, yra blizgio tūbelė. Nesu mačiusi gražesnės, vien dėl blizgio tūbelės storio, kuris suteikia prabangumo efektą. Rožinė puikiai dera su sidabrine veidrodžio atspindžio spalva. Tūbelė neužima daug vietos, tačiau produkto yra 6,5 ml. Aplikatorius labai patogus, pagalvėlė švelni ir gana ilga. 

 

PUPA DOT SHOCK lūpų blizgis

 

Kristianoje ir Kosmadoje rasite du atspalvius, 001 Petal Coral (mano), ant mano lūpų tampantis švelnia rožine, ir 002 Pink Beauty, Barbės rožinė, na o kitose šalyse ar galima rasti ir 003 Glam Red, avietinę, tačiau kaip jau ir minėjau, spalva priklausys nuo jūsų lūpų pH, ant jūsų lūpų atrodys kitaip, nei ant mano. Nuostabu!

Mane erzinantis trūkumas trūkumas būtų kiek netolygus lūpų padengimas: krašteliams tenka daugiau produkto, todėl būtina pakoreguoti pirštu arba teptuku. Taip pat norėčiau ir kiek tamsesnės rožinės, tačiau juk čia mano lūpų pH taip pasidarbavo. 

 

makeup PUPA DOT SHOCK

 

Blizgis šiuo metu yra labai mėgiamas ir naudojamas, nes viliojančio grožio tūbelė taip ir verčia rinktis būtent šį produktą, taikliai atitinkantį paskutines makiažo tendencijas: gaivus subtilių spalvų makiažas su rožinio ir oranžinio atspalvio priemonėmis yra šio pavasario mustRekomenduoju išbandyti, kol dar kolekcija yra mūsų parduotuvėse. Kainuoja apie 10 eurų.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)