Catrice Prime and Fine akių šešėlių pagrindas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Catrice Prime and Fine akių šešėlių pagrindas

 

Prisipažinsiu, paskutiniu metu galva pilna įvairiausių minčių, nesusijusių su grožio priemonėmis ar su išoriniu grožiu apskritai. Kartais atrodau nugrimzdusi į savo pasaulį, tad aplinkiniams turbūt tai nepatinka. Kasdien galvoju apie tinklaraštį, kaip noriu rašyti, tačiau fiziškai tai tampa dažniausiai neįmanoma. Svajoju, kaip ryte miegu kiek noriu, o vėliau veikiu ką noriu. Pasikeitęs darbo grafikas reikalauja dvigubai daugiau laiko, Sofija reikalauja dvigubai daugiau dėmesio (juokauju, kad ji yra mano kankintoja), o įtemptas galvojimas kaip galėčiau savo svajones įterpti į dabartinį savo gyvenimą atima nemažai energijos. Taigi pasileidžiu pasroviui, stengiuosi išlaikyti gerą nuotaiką ir mėgautis gyvenimu, nes svarbiausia, kad praėjo žiema. Jaučiuosi kaip naujai gimusi.

 

Šiandien norėčiau jums parekomenduoti vieną makiažui skirtą priemonę. Tai Catrice Prime and Fine akių šešėlių pagrindas (5ml.). Nors mano mėgstamiausias ir didžiausią įspūdį darantis akių šešėlių pagrindas yra iš Make Up For Ever, žymusis Full Cover Concealer, maskuojantis net randus, Catrice pagrindas yra gera alternatyva tiems atvejams, kai noriu pataupyti. Profesionalaus maskuoklio (ir puikaus šešėlių pagrindo!) kaina, kaip profesionalios priemonės, yra gana didelė, apie 30 eurų. Catrice šešėlių pagrindas tekainuoja kelis eurus. 

Prime and Fine paprastam kasdieniniam makiažui (ne proginiam) yra tikrai geras pasirinkas. Turbūt didžiausias privalumas, kurį turi šis maskuoklis yra patogus aplikatorius. Man patinka, kad priemonę galiu tepti ne pirštu, o švelnia, gana ilga kempinėle. Apskritai, man labai patinka šio pagrindo pakuotė, o kaip žinome ji renkantis pirkinį atlieka tikrai ne paskutinį vaidmenį. Taip pat priemonė labai skalsi, jos reikia tik trupučio. Akių makiažas laikosi tikrai gerai, nors visos dienos gali ir neišlaikyti. 

Pagrindiniai trūkumai, kuriuos pastebėjau, yra priemonės skysta konsistencija, kiek per mažas voko maskavimas ir spalvoms suteikiamas intensyvumas. Nesu pratusi prie tokių skystų pagrindų, ji man ištiesų nelabai patinka. Tirštesnės konsistencijos pagrindai jau savaime yra labiau kibūs, geriaus maskuoja ir yra lengviau užtepami. Ant mano voko matyti raudoni kapiliarai, strazdanos, tad iš šešėlių pagrindo tikiuosi, kad jie bus užmaskuoti. Prime and Fine maskavimo labai trūksta, tačiau užtat priemonė yra lengva. Tiesa, jums gali nepatikti ir tai, kad ji yra tik vieno atspalvio. Žinoma, šis akių šešėlių pagrindas suteikia spalvoms ir mažiau ryškumo negu mano mėgstamas profesionalus maskuoklis. Tai savaime suprantama, tačiau paminėti turiu. 

Apibendrindama tai, ką pasakiau prieš tai, noriu priminti, kad nėra blogų ar gerų produktų, yra tik jums tinkantys arba ne. Kas yra trūkumas man, gali tapti privalumu jums, ir atvirkščiai, todėl kritiškai vertinkite produktų apžvalgas atsižvelgdamos į savo poreikius. Šis maskuoklis yra geras pasirinkimas, kai negalime daug investuoti į šešėlių pagrindą. Ji gali nusipirkti Eurokos parduotuvėse. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)