Jeigu jums, kaip ir man, greitai nusiplauna plaukų dažai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Cameleo Henna Ziolova plaukų dažai su chna ir maroko aliejumi

 

Mano plaukai tikrai gana keisti. Neužtenka to, kad garbanojasi, šiaušiasi, pilni verpetų, dar ir plaukų dažai greitai nusiplauna. Anksčiau plaukus dažiau grožio salone, vėliau nusprendžiau pataupyti, ir šią procedūrą patikėjau draugei. Po kurio laiko plaukus man dažyti pradėjo anyta ir net vyras! Rezultatas būdavo vienodas, spalva nublukdavo maždaug po mėnesio. O dabar plaukus aš dažausi pati! Tiesa, daug dažniau nei anksčiau, bet užtat atradau mano plaukams itin tinkančią dažymo priemonę, kuri nesausina, o kaip tik puoselėja plaukus, kuri kainuoja vos kelis eurus ir yra labai lengva naudoti namuose. Tai Cameleo Henna Ziolowa plaukų dažai (75 ml.). Gamintojas yra Delia Cosmetics. Jei jums plaukų dažai nusiplauna taip pat greitai kaip ir man, esate brunetė, skaitykite toliau. 

 

Dažomasis plaukų kremas su chna

 

Cameleo chna plaukų dažai arba žolinis dažomasis kremas yra cha ir pigmentų derinys. Tai kelių natūralių atspalvių plaukų dažai be amoniako ir oksidacinių medžiagų. Su šiais dažais galima išgauti rudus ir juodus atspalvius, spalvos intensyvumą galime reguliuoti trumpindamos ar ilgindamos dažymo laikymą. Rezultatas labiausiai priklauso nuo jūsų plaukų spalvos.

Man labai patinka, kad šio dažymo kremo nereikia su niekuo maišyti. Viskas ko reikia, yra pakuotėje (pirštinės ir dažai, viskas). Išsiplaunu plaukus su šampūnu, nusausinu rankšluosčiu, užsidedu viduje pridėtas pirštinaites ir naudodama teptuką, šukas ir pirštus paskirstau dažus per visą plaukų ilgį. Tai padaryti labai lengva, nes dažai yra idealios konsistencijos - nei per tiršti, kad greitai susinaudotų, nei per skysti, kad bėgtų nuo plaukų. Užtepusi palaukiu apie pusvalandį ir nuplaunu dažus šiltu, bet ne karštu vandeniu. Dažymo rezultatas priklauso nuo jūsų natūralios spalvos. Nerekomenduoju žiliems plaukams, nors pirmuosius žilus kremas ir nudažo. Tačiau kalbant apie žilus plaukus, kremo suteiktas atspalvis nusiplauna maždaug per aštuonis kartus, o žili plaukai dar greičiau. 

Ne taip kaip po įprasto plaukų dažymo, plaukai netampa sausi. Kaip tik jie atrodo sveiki, pamaitinti, spindintys, o plaukų atspalvos natūralus, nėra kažkokio radikalaus spalvos pakeitimo. Džiaugiuosi, kad galiu plaukus dažyti pati, kad dažai kainuoja nedaug (apie tris eurus), o vienos tūtelės mano ilgiems ploniems plaukams net per daug. Dabar mano plaukai visada spindi, spalva neatrodo apsiplovusi, o plaukams nekenkiama. Ypač tinka toms, kurios dar nėra dažę savo plaukų arba nenori ryškaus arba nenatūralaus atspalvio.

Minusai? Tinka tik brunetėms. Neišgausite radikalaus spalvos pasikeitimo. Dažyti teks dažnai, maždaug kas dvi savaites, priklausomai, žinoma, nuo to, kaip dažnai plaunate galvą. Turėkite omeny, kad dažai nusiplauna per aštuonis plovimus. Taip pat nepamirškite atlikti alergijos testo. Aš nesu alergiška niekam, todėl sau leidžiu tokių testų neatlikti.

Bet kokiu atveju, šie natūralaus pagrindo dažai yra ideali priemonė mano plaukams. Jei turite tokio tipo rudus plaukus kaip mano, drąsiai išbandykite šiuos dažus - juk niekuo nerizikuojate. Trumpiems plaukams prireiks tik pusės pakuotės, vadinasi užteks dviems kartams. Jei dažai ir nepatiks, spalva nusiplaus, o jūs nebūsite brangiai sumokėjusi už dažus. Tai Eurokos naujiena.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.88 (4 Votes)