LILY LOLO permatoma mineralinė pudra makiažo užbaigimui

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

LILY LOLO iš topbeauty.lt

 

Džiaugiuosi pagaliau galėdama su jumis pasisveikinti bei toliau dalintis su grožiu susijusiais kasdieniniais atradimai. Dingau ne savo noru. Jei sekate mane Facebook, matėte, kad pradėjau vėl bėgioti. Tai va, juokas juokais, bet spėjau tik penkis kartus pabėgioti ir susirgau sinusitu! Kokia bjauri liga! Blogiausia ne užsikišusi nosis, bet nuolatinė bloga savijauta ir galvos spaudimas. Nesinorėjo nieko. Dabar jaučiuosi šiek tiek geriau, toliau stiprinu imunitetą, bandau atsigauti ir vėl kibti pildyti savo mylimo tinklaraščio. Šiandien noriu palikti LILY LOLO permatomos makiažo užbaigimo pudros apžvalgą.

 lily lolo iš topbeauty.lt

 lily lolo iš topbeauty.lt

 

LILY LOLO britų mineralinė kosmetika puikiai žinoma natūralių grožio priemonių medžiotojoms. Teigiama, kad ši kosmetika pasižymi aukšta kokybe, o su ja galima susikurti ne tik natūralų, bet ir gražų makiažą. Mineralinė kosmetika man labai patinka. Jei ji kokybiška, nekemša porų, apsaugo nuo saulės spindulių, spuogų. Tokia kosmetika yra bekvapė ir be parabenų. Mineralinei kosmetikai būdinga ir specifinė pakuotė: indelis su apsauginiu pasukimu. Priemones apvertus dangtelį reikia tiesiog įberti į jį pro mažas skylutes, panardinti šepetėlį ir lengvais judesiais paskirstyti ant pageidaujamos veido zonos. LILY LOLO yra 100% veganiška kosmetika, nėra testuojama su gyvūnais. 

Mineralinė pudra gali būti tiek permatoma, tiksliau baltų miltelių pavidalo, tiek turėti atspalvį. Mano yra permatoma, todėl ją galiu naudoti kartu su visų atspalvių kosmetika. 

Šilko švelnumo balti milteliai padengti ant veido su kabuki šepėtėliu ant veido tampa nematomi, veidas tampa visiškai matinis, todėl norint ant veido palikti šiek tiek sveiko blizgesio, ekomenduotina pudruoti tik T zoną. Matiškumas ant mano riebios odos išlieka apie dvi valandas, tiek kiek su bet kuria kita sausa pudra. Visgi svarbiausia, kad priemonė nekenkia veido odai. Apie sudėtį galite paskaityti viename iš Kosmetikos užrašų įraše.

Nepastebėjau, kad pudra maskuotų smulkias veido raukšleles ar kitus trūkumus.

LILY LOLO Finishing Powder - Translucent Silk man paliko įspūdį ne tik savo sudėtimi, bet ir šiuolaikišku minimalistiniu indeliu. Skoninga, tačiau gana lengvai susitepa.

Sunku įvardinti minusų nepaminint visos mineralinės kosmetikos - lengvai byrantys mineraliniai produktai nėra labai tinkami nešiotis su savimi, nes reikalauja didelio atidumo, kad kosmetinė arba rankinė neišsiteptų. Ir trūkumas, ir privalumas yra, kad priemonės yra daug - 4,5 g. užteks visam gyvenimui, tačiau ir vėl nešiotis su savimi tampa gana nepatogu.

Šiuo metu šiai mano gerai vertinamai pudrai ir visai LILY LOLO produkcijai Top Beauty internetinėje parduotuvėje, kuri prekiauja tik originalia kosmetika, yra taikomos nuolaidos. Pavasaris yra idealus metas išbandyti natūralią ir sveiką kosmetiką.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)