Apibendrinkime PUPA MILANO DOT SHOCK

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA DOT SHOCK

 

Kada geriausia paskutinį kartą apžvelgti kolekciją, jei ne tada, kai jai jau yra taikoma nuolaida? 15% yra gana gera nuolaida, PUPA MILANO kolekcijoms vargu ar kada yra taikomos didesnės nuolaidos. Taip pat visos priemonės jau ilgai bandytos. Atkeipkite dėmesį ne tik į pavasarinę DOT SHOCK, bet ir į labai gerą įspūdį palikusią žiemos blizgią STAY GOLD kolekciją. Kol laukiam naujos vasarinės PUPA kolekcijos, noriu trumpai apžvelgti kas man paliko didžiausią įspūdį ir ko jokiu būdu niekada daugiau nepirkčiau. Tiesa, tokių priemonių kolekcijoje buvo vos viena kita. Mielai dar priglausčiau nebandytus rožinius veido rutuliukus.

 

pupa dot shock kristiana

PUPA DOT SHOCK KOSMADA

PUPA DOT SHOCK

PUPA DOT SHOCK

 

1 ŠEŠĖLIŲ PALETĖ

 

Šiek tiek blizgančios spalvos idealiai atspindi pavasarinio makiažo tendencijas ir leidžia sukurti romantišką, švelnų ir išskirtinį makiažą. Ypatingų aplodismentų nusipelno persikinė spalva, kuri tapo mano mėgstamiausia paletės spalva. Visos spalvos tinka dieniniam makiažui, jas galima derinti, sukurti įdomias kombinacijas. Paletės pigmentacija tikrai neprilygsta profesionaliems šešėliams, tačiau to ir negalėtume tikėtis - PUPA kolekcija skirta kiekvienai iš mūsų, net stokojančioms vizažo įgūdžių, kad namuose neprikeptume blynų. 

 

2 LŪPŲ BALZAMAS - BLIZGIS

 

Tai yra viena iš dažniausiai naudotų lūpų priemonių šį pavasarį vien dėl savo šilto atspalvio, kuris labai tinka mano veidui bei, negaliu nepaminėti, išskirtinio dizaino. PUPA tikrai pasistengė kaip reikalas, su šiuo balzamu įtiko visiems blogeriams. Neradau nė vieno blogo atsiliepimo. Labai patiko, nors ne itin tolygiai tepasi.

 

3 LŪPŲ DAŽAI

 

Lūpų dažai ne itin gražiai atrodo ant mano lūpų, nes pabrėžia jų sausumą. Ryškios spalvos yra labai gerai, tačiau matinė formulė dar galėtų būti patobulinta. Tiks tik idealiai prižiūrėtoms lūpoms. Mano, matyt, tokios nėra. Stovi nenaudojami.

 

4 AKIŲ PLUNKSNELĖ

 

Turbūt dažniausiai naudojamas produktas po lūpų balzamo. Labiausiai patiko plunksnelės tikslumas, švelnumas bei ruda spalva, kuri mano šviesiam gymiui tinka labiau nei šokiruojanti juoda. Visiškai jokių priekaištų, labai dažnai naudoju.

 

5 NAGŲ LAKAS

 

Labai norėčiau, kad PUPA ir toliau nagų lakams išlaikytų tokias ryškias, labai gerai pigmentuotas spalvas, greitai džiūstančią formulę, bet skirtų daugiau dėmesio nagų lako išsilaikymui - vos viena dvi dienos tikrai yra per mažai, ypač kai tokia stipri konkurencija iš kitų prekių ženklų. Išbandęs nagų laką pirkėjas tikriausia pamanys, kad visi produktai yra niekam vykę, prastos kokybės. Gal apskritai vertėtų kurti tik dekoratyvinę kosmetiką?

 

Tokie mano paskutiniai vertinimai ir žodžiai apie šią kolekciją. Beje, mane labai sudomino viena nedekoratyvinė kompanijos naujiena - apsauginė purškiama priemonė plaukams ir kūnui. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)