Saulės bučiniai: pirmas įspūdis su PUPA ir MARGARITA

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA grožio blogas

 

 

Šios dienos tokios fantastiškai vasariškos, kad sunku patikėti. Ar gi galime būti tokie pagerbti tokiu šilumos kiekiu? Jaučiuosi labai laiminga, galėdama maudytis su Sofija lauko baseine, vėliau eiti miegoti, anksčiau keltis, iš spintos traukti maišus su suknelėmis, gaminti naminius ledus, kasdien namo parsinešti po naują gėlę, suptis lauko supynėse, kurios ant šviežiai sudėtos lauko terasos. Viena ko nepadaėme, tai nenuvažiavome degintis prie jūros. Kaip draugei, kuri apie tai paklausė, atsakiau, tikriausiai jau galime sakyti tapome tikri pajūrio gyventojai - tingime važiuoti prie jūros. Turbūt visai kitaip būtų, jei negyventume ant upės kranto, kuri visiškai atstoja jūrą. Šiandien noriu papasakoti apie naujas saulės priemones, kurias smagiai naudoju šiomis dienomis. Šiek tiek pagyrimų, šiek tiek kritikos, kaip visada.

 

 

MARGARITA kremas nuo saulės

MARGARITA kemas nuo saulės grožio bloge

PUPS priemonės nuo saulės

 

 

MARGARITA VIDUTINĖS APSAUGOS (20 SPF) LOSJONAS SU MORKŲ EKSTRAKTU

Rinkausi šios kompanijos kremą nuo saulės, jei atvirai, dėl to, kad jis lietuviškas ir kainavo mažiausiai. Saulės produktai dabr kainuoja tikrai nemažai, kainos prasideda nuo 15 eurų, o už šį kremą mokėjau apie 7 eurus. Kainų skirtumas akivaizdus! Beje, šis kremas man ir labai patiko! Jis turi saldų, tipišką MARGARITOS kvapą, kuris išlieka tikrai ne akimirką. Oda ilgam tampa minkšta, sveikai blizga, kremas greitai įsigeria į odą, nepalikdamas riebumo jausmo. Yra morkų ekstrakto! Rašo, kad tinka naudoti visai šeimai, tačiau sudėtis tikrai neblizga, kaip ir beveik visų tokio tipo produktų. Vaikų geriausia saulėje nelaikyti...Kremas atsparus vandeniui ir patikrintas dermatologų. Pakuotė tikrai stilinga, net 150 ml. Šis kremas man labai patinka.

 

 

PUPA Multifunction grožio bloge

 

 

PUPA MULTIFUNCTION SUPER SPRAY INTENSE TANNING APSAUGINĖ PURŠKIAMOJI PRIEMONĖ NUO SAULĖS

Tai labiausiai man patikusi iki šiol bandyta apsauginė priemonė nuo saulės dėl savo įvairiapusiškumo ir lengvo naudojimo, nuostabaus kvapo ir kiekio. PUPA mėgsta gaminti kūno priežiūros priemones, kurias galima naudoti įvairioms kūno vietoms. Tai nuostabu! Ši priemonė tinka kūnui, veidui, plaukams, galvos odai ir turi net SPF 30! Jis plaukus apsauko nuo jūros druskos, tačiau turiu pastebėti, kad plaukai greičiau susiriebaluoja. 200 ml turėtų užtekti visai vasarai ir dar ilgiau. Purškiklis yra atsparus vandeniui. Pasipurkšti reikia 10 cm atstumu, purškiklis išdžiūsta akimirksniu. Nereikia specialiai liesti rankomis, masažuotis, o tai ypač didelis privalumas! Visi žinome, kaip nesmagu tepliotis kremais prie jūros, kai viskas aplimpa smėliu... Čia viskas švaru, greita, patogu. Poveikis prasideda po 20 minučių, kaip įprastai. Labai jums rekomenduoju šią priemonę nuo saulės. Kvapas labai saldus ir ilgam išlieka ant kūno, net vyrui patiko! Tik sudėtyje neieškokite natūralumo. Kriastianoje ir Kosmadoje kainuoja apie 25 eurus.

 

 

PUPA MULTIFUNCTION grožio bloge

PUPA priemonės nuo saulės ir po saulės

 

 

PUPA SUPER AFTER-SUN CREAM KREMAS PO SAULĖS VONIŲ

Net 300 ml.! Čia tai bent! Tiesą pasakius, tiek net truputį per daug, turint omeny, kad priemones prieš ir po saulės dažniausiai imame su savimi prie ežero ar jūros. Jei kemą po saulės naudosite namuose, tuomet toks didelis kiekis kaip tik taps privalumu. Nuostabu, kad tai greito naudojimo kremas, skirtas naudoti duše. Labai greitai susigria, nors yra vidutiniškai tirštos, baltos konsistencijos. Dar vienas svarbus privalumas yra tas, kad truputį šaldo, o taip pat svarbu paminėti, kad skatina odą greičiau degti. Tai reiks dar ilgesnio laiko patikrinti, kaip ir prisijaukinti kremuką! Šis kremas man mažiausiai patiko iš trijų, nors irgi yra daugiafunkcinis: kūnui, veidui, plaukams. Net sunku pasakyti, kodėl, gal kvepia kiek per stipriai. Bet kokiu atveju, mane žavi tiek pakuotės dizainas, tiek daugiafunkcionalumo idėja. Kol kas šio kremo nebandžiau plaukams, tačiau turėsiu dar daug progų ir jums pranešiu, kaip veikia.

Visas tris saulės priemones vertinu labai gerai. Man patinka, kad jos kardinaliai viena nuo kitos skiriasi tiek savo kvapu, tiek konsistencija, tiek SPF. PUPA priemonės brangesnės už MARGARITA, tačiau ir modernesnės, atspindinčios naujausias kosmetikos tendencijas ir vartotojų poreikius. Visgi abi kompanijos savaip patrauklios. Jums belieka patiems nuspręsti, kaip norite saugoti savo odą nuo saulės bučinių. Pasirinkę bet kurią iš šių priemonių neprašausite

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)