Bandome pamėgti skaityti produktų sudėtis - Dsm dušo želė

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

DSM dušo želės iš Izraelio apžvalga

 

Pirmiausia, skaitykite atskirą įrašą, kokių ingredientų reikėtų vengti kosmetikoje. Ten yra pateiktas visas sąrašas kosmetikos ingredientų, kurių stengiuosi vengti. Daugelis jų yra lengvai įsimenami. Rašydama šią apžvalgą noriu atkreipti jūsų dėmesį į kosmetikos produktų užrašus ir sudėtis. Nei produkto kilmės šalis, nei garsus kompanijos vardas, nei bet kokie eko sertifikatai ar užrašai ant produktų negali garantuoti, kad įsigysite kokybišką, patį geriausią produktą. Šiandien noriu trumpai apžvelgti dovanų gautą Mon Platin DSM dušo želę iš Izraelio (500 ml., ape 16 eurų).

Izraelis kaip ir kai kurios kitos šalys mums savaime asocijuojasi su kokybe, tačiau jau seniai nevertinu produkto pagal šalį arba gamintoją. Bet kurios šalies gamintojai nori mus apmaudami, naudodami pigiausius sintetinius ingredientus, nes natūralūs yra daug brangesni. Tačiau ir brangus produktas gali turėti kancarogeninių ingredientų, parabenų ar SLS.

Ši dušo želė yra su ramunėlių ir negyvosios jūros ekstraktais, jų tikrai yra sudėtyje, tačiau pastarieji žiūrint į sudėtį atsiduria pačiame gale arba geriausiu atveju sąrašo viduryje, vadinasi jų yra labai mažai. Taip pat sudėtyje randame ir kvapiklių (parfume). Pati želė vos vos kvepia, prausiantis nepalieka visiškai jokio įspūdžio. Visgi svarbiausia, kad prausimosi priemonėje randame SLS, gana agesyvaus prausiamojo ingrediento, kuris sausina ir dirgina odą, jautresnei odai gali sukelti alergiją, per odą patenka ir veikia visą organizmą. Dušo želei galiu atleisti šią sudėtinę dalį tik jei ji kompensuojama nuostabiu kvapu, o ši priemonė kvepia visiškai niekaip. Taip pat teigiama, kad sudėtyje esantis Cocamide Dea sukelia vėžį. 

 

kosmetika iš Izraelio

 

Aš nesu cheminių sudėčių kosmetikoje ekspertė, tačiau užtenka žinoti pagrindines ir populiaruausas kosmetikos sudėtines dalis, kad žinočiau, ko vengti kosmetikoje. Sudėčių skaitymas reikalauja žinių, laiko ir, žinoma, noro. Skatinu atidžiai rinktis, ką perkate sau ir kitiems. Tai sunku ir nelabai įdomu, tačiau tik pastangų dėka tapsime sąmoningi pirkėjai, kurių nesuvilios užrašai Izraelis arba be parabenų. Netgi nepaisant sudėties, didelio kiekio, dušo želė nepaliko jokio įspūdžio, neatitiko nė vieno mano kriterijaus, nesvarbu, ir visai nesvarbu, kad jos kiekis tikrai įspūdingas! Kuo rečiau naudokime produktus su nevykusiais ingredientais, ypač tais, kurie sukelia vėžį.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)