Kokiu atveju galima sugalvoti nusipirkti Sincero Classic?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Sincero Classic nzgų lakas grožio bloge

 

SINCERO nagų lakai neatrodo, kad būtų labai populiarūs ar giriami, tačiau paskutinis mano pačios pirktas nagų lakas buvo būtent iš SINCERO CLASSIC kolekcijos. Kodėl gi žmogus galėtų norėti nusipirkti vieną iš šios kompanijos nagų lakų? Paaiškinu savo pasirinkimą.

Pirmiausia, tai pagalvokime apie moterį, kuri išsiruošia į parduotuvę nusipirkti duonos ir dar šio bei to pavalgyti. Tai gali būti bet kuri žinoma didesnė parduotuvė. Ji jau eina prie kasos susimokėti, ir lyg tyčia, lyg netyčia pamato visą stendą nagų lakų. Čia kaip vaikų akių lygyje padėti Kinder kiaušiniai ir čiulpinukai bei šokoladiniai kiškiai, užsilikę nuo Velykų. Tai gi, moteris prieina prie gana nemažo stendo nagų lakų, tarp kurių galima rasti tikrai neblogų sezoninių ir klasikinių spalvų. Jos tikrai atrodo patraukliai, buteliukai gražūs, madingi, o čia dar ta kaina - 2 eurai. Ar čia daug? Čiumpama net negalvojant, kad nagų lako sudėtyje galima atrasti sveikatai pavojingų medžiagų, kurios sukelia vėžį, negalvojama ir apie tai, kad bus sunkiau nei įprastai lakuoti nagus, o pats nagų lakas laikysis vos vieną dieną, o su papildomomis brangesnėmis priemonėmis gal net ir tris. Akimirka laiminga, ji prabėga, nagų lakas lieka gulėti nejudinamas, nes namuose konkurencija didesnė nei parduotuvėje - visada norisi imti kokybiškesnį nagų laką. 

Tokia pasakėlė apie tai, kaip išsirinkau šį nagų laką. Spalva - kažkas nerealaus, ir ji atperka daug neigiamų dalykų, kuriuos galime pastebėti. Didžiausias trūkumas - lakuojasi netolygiai, kažkokiais dryžiais, nes trūksta pigmentacijos. Rekomenduoju šios kompanijos nagų laką, kai norėsite ką nors nusipirkti (neaišku ką) ir kartu apsaugoti savo piniginę nuo didelių išlaidų. Yra tikrai labai gražių, akį traukiančių spalvų!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)