CATRICE VELVET BROW POWDER ANTAKIŲ ŠEŠĖLIAI

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

CATRICE VELVET BROW POWDER ANTAKIŲ ŠEŠĖLIAI

grožio apžvalgos CATRICE antakių šešėliai

 

Kiek vargo su antakiais, tačiau kokie jie svarbūs! Kaip paveikslui rėmai. Tai buvo pirmasis produktas, kurį išbandžiau tik gavusi ESSENCE ir CATRICE naujienas. Kadangi ant antakio turiu apgamą, antakių makiažui noriu nenoriu turiu skirti daugiausiai dėmesio ir niekada jie neatrodo tobulai. Apgamas visada išlieka šviesesnis. Šių metų CATRICE naujiena - antakių šešėliai su aplikatoriumi pasirodė geniali mintis, mano išsigelbėjimas, padėsiantis sutaupyti laiko rytais. Ar tikrai taip buvo?

 

grožio blogas CATRICE

 

Pirmas bandymas buvo sunkiausias ir labiausiai nevykęs. Vienoje pieštuko pusėje yra šiurkštokos (bet pats tas) spiralės formos šukos, kurioms tikrai neturiu jokių priekaištų, o kitoje yra aplikatorius arba kempinėlė su tamsiais rudais šešėliais. Blondinėms yra skirtas kitas atspalvis, kurio savaime suprantama neišbandžiau.

Visgi, norėčiau pasakyti, kad didžiulis privalumas yra šešėlių spalvos natūralumas. Kiek žiūrėjau nuotraukas, blondinėms skirtas atspalvis taip pat labai gerai parinktas. Taigi, natūraliam rudam atspalviui didelis pliusas. O dabar pradėkime apie trūkumus. Asmeniškai man, turinčiai tikrai ne pačius ploniausius antakius didžiausias minusas yra kempinėlės dydis. Antakio pradžiai jis pats tas, tačiau leidžiantis žemyn laba sunku pataikyti į antakio rėmus. Tikrai reiks kelių kartų, kol įgusite į juos pataikyti. Taip pat antakių pudra ant antakių išlieka ne taip ir ilgai. Po kelių valandų reikia taisyti, o aš esu pripratusi dažytis vieną, daugiausia du kartus per dieną, todėl toks variantas man nėra pats tinkamiausias, tačiau turiu pripažinti, kad antakiai atrodo natūraliai. Labai gerai siaučiant itin ryškių antakių madai.

Viską apibendrinus, pieštuką naudoju, jis yra patogumo viršūnė, tačiau ne tobulų antakių. Geriausia antakius padengti teptuku. Pati jo antrą kartą nepirkčiau, bandyčiau ką nors nauja. Mano antakių jis nepadaro idealių, nors idealumo kasdien ir nesiekiu. Į nuotrauką žiūrėdama net pagalvojau, o kodėl turiu maskuoti savo įgimtą apgamą, kuris mane kaip tik išskiria iš kitų žmonių. Juk visi esame skirtingi...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)