ESSENCE SOFT TOUCH MOUSSE CONCEALER

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Essence grožio apžvalgos maskuoklis

 

Dailus stiklinis indelis, tačiau skaitant apžvalgas akivaizdu, kad retai kam tikęs produktas. ESSENCE Soft Touch Mousse putų konsistencijos kreminis maskuoklis turi purią tekstūrą, todėl buvo vienas iš labiausiai mane sudominusių ESSENCE 2016 metų naujienų. Kiekvienais metais tinklaraštininkai gauna gausius naujienų rinkinukus, tarp kurių visada būna tokių dalykėlių, kurie vėliau labai pamėgiami naudoti kasdieniniam paparastam makiažui, kuriam nereikia profesionalios pigmentacijos ar visos dienos išsilaikymo. Putų konsistencijos produktai mane žavi lengvu padengimu. Kaip su šiuo maskuokliu? Ar galime daug tikėtis iš vos 3 eurus kainuojančio produkto?

Šiuo atveju tikėtis daug neverta, nes maskuoklis nors ir labai lengvai pasidengia, ant odos atrodo gana negražiai. Ypač netinka vieta maskuokliu padengti yra nosies sritis, nes išryškina visus netobulumus. Paakių srityje ilgai neužsilaiko, todėl teks atšviežinti ir atšviežinti makiažą. Abejoju, ar maskuoklis tinkamas kokiems nors labai mažiems trūkumams padengti, nes nėra kibus prie odos.

Maskuoklis labiausiai tiks riebiai, ideliai atrodančiai odai. Bet ar tokiai reikia maskuoklio? Labiau rekomenduoju ESSENCE Liquid Camouflage Concealer. O dar labiau, ESSENCE lūpų produktus, kuriuos pirkčiau ir pirksiu toliau, o šio maskuoklio pati tikrai nepirksiu. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)