CATRICE LŪPŲ BALZAMAS PURE BRILLIANTS

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

CATRICE LŪPŲ BALZAMAS PURE BRILLIANTS

 

CATRICE nėra taip mano mėgiamas prekės ženklas kaip ESSENCE, nors ir priklauso tai pačiai kainų kategorijai. Produktai kiek sunkiau pritaikomi kasdieninėms reikmėms, todėl dažnai lieka gulėti panaudoti vos kartą kitą. Taip nutiko ir su Pure Brilliants lūpų balzamu, kuris nėra nei blogas, nei geras, tiesiog kaip tos aukštakulnės basutės - ne kiekviena proga ir ne kiekvienai.

Pieštukas yra labai patogus naudoti, nes išsisuka, netepa, tiksliai brėžia, nors tikslumo daug tokiam produktui ir nereikia. Gana storas, todėl galima greit nuspalvinti lūpas. Deja, lūpų balzamui paskirtį rasti sunku, nes šis nei drėkina lūpas, nei gražiai atrodo ant lūpų. Gaila, kad neturi jokio atspalvio ir sunku įsivaizduoti, kokiai moteriai galėtų idėliai tikti pilki blizgučiai. Gal tai lūpų produktas, labiau skirtas paaugliams? Tikriausiai. Tą turbūt diktuoja ir visomis spalvomis tviskanti veidrodinė tūtelė.

Nuotraukoje lūpos atrodo kaip padengtos šerkšnu. Tikrai nepagražina nei manęs, nei mano lūpų, kurios tampa sunkiai pritaikomos prie aprangos. Gal būt galima būtų pieštuką naudoti ant ryškaus lūpdažio, tačiau efektas vėl atrodo abejotinas - pigus.

Su blizgiais produktais elgiuosi atsargiai, retai juos perku, todėl kosmetinėje užteks vieno kito blizgalo. Visa kita pageidauju, kad būtų kuklu ir neiššaukiančio, nes išeiti už ribų su tokio tipo kosmetika labai lengva. Tačiau tikrai negaliu pasakyti, kad pieštukas niekam tikęs ar nekokybiškas. Tiesiog man patinka tai, kas gali būti naudojama kasdien - tokias priemones labiausiai džiaugiuosi gavusi testuoti. Ar pirkčiau pati? Jokiu būdu! Rasite Douglas ir Eurokos kosmetikos parduotuvėse už maždaug 5 eurus. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)