Tesori d'Oriente plaukų ir kūno aliejus

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Tesori d'oriente

 

HAMMAM - itališkos kompanijos linija, kurioje susimaišo mandarinų ir migdolų žiedų aromatai, arabiškas jazminas, vanilė ir gintaras. Tai tik viena iš daugelio TESORI D'ORIENTE kūno priežiūros linijų. Iš viso jų man žinoma aštuoniolika. Kompanija skiria didžiulį dėmesį intensyviems produktų kvapams, kad žmogus namie galėtų panirti į kvapų terapiją savo vonioje. Tai nėra natūralius produktus kurianti kompanija, tačiau bent jau internetiniame puslapyje teigiama, kad buvo atsisakyta daug žalingų žmogui ingredientų.

Nors TESORI D'ORIENTE plaukų ir kūno aliejų pirkau Italijoje, Acqua e sapone kosmetikos parduotuvėje, nenustebkite šios kompanijos produktų išvydę ir mūsų EUROKOS. Tikriausiai pasirinkimas bus mažas, tačiau vistiek, ši kompanija atstovaujama ir Lietuvoje. Būtinai reiks atkreipti dėmesį į pas mus esančius produktus, kai norėsiu kokio naujo saldaus kvapo namuose.

Šis aliejus universalus, skirtas tiek kūnui, tiek plaukams. Didžiausias jo privalumas tas, kad jis labai skaniai saldžiai kvepia ir neriebina. Į kūną taip pat greitai įsigeria, o kvapas įsigeria ilgam... Nuostabu, kad daugeliui aliejų netikus mano ploniems plaukams, šis tinka ideliai. Jie nesukrenta į sruogas, sunku padauginti, plaukai tampa lengvai iššukuojami, blizga ir tampa apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Man patinka, kad į sudėtį įeina ne vienas aliejus, o net keli: arganų, migdolų, palmių, kukurūzų, linų sėklų. Kiek matau iš sudėties, ji yra vidutiniška, daug kvapiklių, dar kažkokių sintetinių priedų.

Aliejus idealus masažui, nes neriebus, greitai susigeria, tad neišteps nei rūbų, nei patalynės, jei po mylimojo masažo iš karto norėsite miegoti. Na o saldus kvapas turėtų nuteikti intymioms akimirkoms...

Rekomenduoju išbandyti šį kūno ir plaukų aliejų, jei tik gausite šansą įsigyti. Italijoje už 150 ml mokėjau apie 6 eurus. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)