Mary Kay Satin Lips gali nustebinti platinamos kosmetikos skeptikes

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Mary Kay Satin Lips grožio bloge

Mary Kay Satin lips

 

 

Nors šiandien oras ir nelepina, bent jau pajūryje, mano nuotaika nuo pat ryto nuostabi, nes prasidėjo dar viena nauja savaitė. Galbūt geros nuotaikos įtakota, kalbu vien tik apie patikusius produktus ir procedūras, kol man nepatikusieji laukia savo laiko. Kiekvieną kartą dalindamasi atsiliepimu suvokiu, kad man patikęs produktas gali visiškai netikti jums ir atvirkščiai, tačiau vistiek norisi pasidalinti su bendramntėmis savo patirtimi. Šiandien apie Mary Kay Satin Lips dviejų žingsnių produktus, kurie man buvo labai reikalingi.

Pirmiausia galiu pasakyti, kad tiek lūpų kaukė - pilingas, tiek lūpų balzamas nuostabiai veikia ant mano lūpų! Tikras malonumas naudoti lūpų priemones, kurios ne tik įvykdo tai, ką žada, bet ir neturi poskonio. Pirmiausia ant lūpų užsitepu baltą kaukę su mažais neaštriais grūdeliais, palaikau 1 - 2 minutes kaip parašyta ir nuvalau servietėle. Lūpos akivaizdžiai drėgnesnės, švelnesnės, bet ir ne per daug nupilinguotos. Tuomet užtepu bespalvį lūpų balzamą, kuris žada lūpas drėkinti iki šešių valandų. Iš tikrųjų taip ir yra, jis gerai drėkina lūpas. Lengva naudoti, nes tutelė turi kirstą aplikatorių.

Lūpų priemonės pagamintos Amerikoje, abi yra po 8 g. Abi priemonės kainuoja 26 eurus, yra dailiose tūbelėse, kurios supakuotos į dailias dėžutes. Gera dovana draugei. Kartais skepticizmas platinamų produktų atžvilgiu gali ilgam ir be reikalo suklaidinti - nepasiduokite kitų nuomonei pačios neišbandę.

Norinčios įsigyti turėtų kreiptis į kompanijos konsultantę.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)