Nuomonė pabaigus ARTISTRY Hydra V

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Artistry Hydra V veido priežiūros linija

 

Šiandien noriu pasidalinti galutine nuomone apie ARTISTRY Hydra-V veido priežiūros liniją. Šią liniją naudojo mano šeimos nariai, nes tui metu, kai ją gavau, jau buvau pradėjusi naudoti kitus nuostabius kremus, kurių nenorėju paleisti. Hydra-V tik pabandžiau, o vėliau perleidau artimiausiems žmonėms, kurie sunaudojo iki paskutinio lašo. Nepaisant mano skepticizmo apie šių produktų kainas, mano šeimos nariai džiaugėsi naudodami šiuos kompanijos produktus, todėl galiu daryti prielaidą, kad linijos produktai yra puikus pasirinkimas dovanoms, kurioms paprastai negailime pinigų!

VYRAS APIE HYDRA V GAIVINANTĮ GELĮ (50 ML)

 

Gelis akimirksniu susigerią į odą. Po skutimosi norisi lengvos gaivinančios priemonės, kuri ant odos nesudaro plėvelės, yra neriebi. Gaiviai kvepianti priemonė labiausiai tinka šiltajam sezonui, kai maitinimas tampa ne toks aktualus, o oda ima labiau riebaluotis. Mano nuomonė: gelis labai tinka naudoti prieš makiažą, kai daugelis kremų sutrumpina makiažo išsilaikymo laiką, nes mano oda riebi.

 

MANO MAMA APIE HYDRA V SERUMĄ (30 ML)

 

Sužavėjo serumo indelis. Malonu naudoti kremą/serumą stikliniame buteliuke, nes toks sudaro kokybės ir prabangos įspūdį. Serumą sunaudojau su malonumu ir dar kartą kartočiau. Gal dukra vėl padovanos. Ačiū už dovaną. Mano nuomonė: nepamirškite, kad serumas naudojamas sustiprinti veido kremo ingredientų poveikiui. Serumą naudoti reikėtų pradėti ne anksčiau kaip 25 metų, nes tai pagalbinė priemonė veido odos grožiui išlaikyti. Jauna oda ir taip yra graži, o iki 25 metų labiau aktualūs yra drėkinantys kremai ir kremai nuo spuogų.

 

Dar testavimui buvau gavusi vieną kremą, kurį padovanojau tetai. Nors jo pavadinimas skiriasi, jis pasirodė identiškas geliui, todėl atskirai neaprašinėju. Priemonių lengvumas ir tinkamumas naudoti prieš makiažą man pasirodė didžiausias šių produkgtų pliusas. Mėlynos tūtelės lbai kokybiškos ir patogios. Kadangi žmonėms, kuriems padovanojau šiuos produktus jie labai patiko ir buvo sunaudoti, galiu drąsiai sakyti, kad rekomenduoju ir jums ARTISTRY HYDRA-V. Norėdamos įsigyti ieškokite konsultantės arba pirkite internetu per, pvz., AMWAY-LIETUVA

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)