Lily Lolo dvipusis šešėlių pagrindas su veidrodėlių! WOW

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Lily Lolo baltijos grozio bloge

 

Na, dar nesu turėjusi akių šešėlių pagrindo su veidrodėliu ir dar priskiriamo natūraliai kosmetikai. Nebloga kombinacija, tiesa? Ir tai dar ne viskas! 

Dvispalvis akių šešėlių pagrindas nuo kitų skiriasi savo kremine konsistencija (na gerai, ir veidrodėlį kartu su tokios paskirties produktu matau pirmą kartą). Iš pradžių tai kiek nepatinka dėl riebumo, tačiau vėliau prisimenu, kad priemonė yra skirta naudoti su mineraliniais šešėliais, kuriems reikia gero sukibimo. Šešėliai gerai laikosi, svarbu užtvirtinti pagrindą mineraline pudrą arba neutralios spalvos šešėliu prieš atliekant pilną akies makiažą.

 

Lily Lolo šešėlių pagrindas

 

Dvispalvė kombinacija leidžia maišyti kūno spalvos ir gelsvą atspalvius. 

Kūno spalvos atspalvis yra daugeliui tinkamiausias, todėl jį vertinu labai gerai. Ši pusė daug labiau naudojama. Pagrindą vertinu gerai.

Gelsva spalva naudojama patamsėjusioms vietoms maskuoti, tačiau nemanau, kad kreminė konsistencija yra geriausias pasirinkimas paakių zonai. TAČIAU. Jei jūsų paakių oda linkusi sausėti, o paakiai pajuodę, priemonė turėtų labai patikti, deja su savo riebia oda nemėgstu rizikuoti. Simsodijų ir argano aliejai, esantys produkto sudėtyje, neleis odai sausėti, ją saugos nuo aplinkos poveikio. 

 

Lily Lolo šešėlių pagrindas iš Top Beauty

 

Nesu tikra dėl akių pagrindo ir veidrodėlio kombinacijos pagrįstumo, tačiau kuo daugiau veidrodėlių, tuo mums geriau, ar ne? Ankstesnė priemonės versija toli gražu nepanaši į pagrindinę, todėl Lily Lolo pastangos pagerinti savo produktų pakuotes yra labai pagirtinos. 

Ieškančioms natūralesnės kosmetikos šis šešėlių pagrindas gali būti geras atradimas.

 

PARDAVĖJO APRAŠYMAS

 

LILY LOLO Eye Primer akių šešėlių bazė privalumai:

  • Specialiai sukurta tam, kad birūs mineraliniai šešėliai išsilaikytų kuo ilgiau, nesubėgtų į mažas raukšleles ir nenubyrėtų.
  • Paruošia akių vokus makiažui, suvienodina odos spalvą, išlygina mažas raukšleles.
  • Neutralus atspalvis padės suvienodinti odos spalva, taip užteptų šešėlių spalva bus sodresnė ir tolygiau tepsis.
  • Gelsvas atspalvis padės paslėpti odos patamsėjimus, tuo pačiu sukurs nepriekaištingą bazę akių makiažui.
  • Abu atspalvius galima maišyti.

Naudojimas. Prieš darant akių makiažą, pirštų galais švelniai ir tolygiai tepkite akių vokus LILY LOLO Eye Primer šešėlių baze.

 

Lily Lolo galite rasti Top Beauty.  Šėšėliai su akcija kainuoja apie 10 eurų. Priemonės pati nepirkčiau, nes retai naudoju mineralinius šešėlius.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)