Mary Kay išsukamas lūpų pieštukas naujiena

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Mary Kay lūpų pieštukas

 

LŪPŲ PIEŠTUKAS YRA MUST-HAVE

 

Visai nebūtina pirkti lūpų lako arba kitos ilgalaikės lūpų priemonės, kuri dažniausiai sausina lūpas. Taip nebus, kad lūpos visą dieną bus padažytos ir neišsausės. Tikrai jau labai reta kombinacija. UŽTAT. Lūpų pieštukas yra laiko patikrinta priemonė į geresnį lūpų dažų išsilaikymą. Jį galima naudoti vieną, jei norite matinio efekto, ant viršaus tepti blizgesį, jei norite seksualaus bligėjimo arba ant viršaus tepti lūpų dažus, jei norite ypatingo lūpų ryškumo ir spalvos išsilaikymo. Ketinu papasakoti jums apie išsukamą Mary Kay lūpų kontūro pieštuką, Neutral atspalvį

Kai paimu kokią nors priemonę į rankas jau galiu nujausti, ji man patiks, ar ne. Jau iš pirmo žvilgsnio patiko išsukama pakuotė. Kiek nustebino, kad spalva vadinasi Neutral, nes ji šaltai ruda su violetiniu prieskoniu. Kreminis pieštukas maloniai tepasi ant lūpų, nelūžinėja stipriau paspaustas. Spalva tepasi tolygiai ir lengvai. Šaltas atspalvis ant mano lūpų atrodo iš tiesų efektingai, kaip fatališkos moters, todėl turėtų kiek gąsdinti vyrus. Jie nemėgsta labai ryškių lūpų, bet man patinka.

 

Mary Kay lūpų pieštukas grožio bloge

 

Kokybės atžvilgiu neturiu jokių priekaištų. Pieštukas ant lūpų išsilaiko apie pusė dienos, ypač jei tepsite ant lūpų vieną. Nuotraukoje matote rezultatą pieštuką naudojant kartu su Mary Kay Nourishine Plus lūpų blizgesiu, peach glow atspalviu. Pieštukas netgi turi drožtuką ant dangtelio, todėl galima pakoreguoti spalvos ryškumą, pieštuko tikslumą. Lūpos neišsausėja. Padengus lūpas tokiu pieštuku lūpdažis ar blizgis lengviau pasidengia ant lūpų.

Pieštukas kainuoja 11.50 eurų. Mano manymu tai yra per didelė kaina tokios paskirties produktui. Bet kokiu atveju, nusipirkę neturėtumėt nusivilti.

Dėl tinkamo atspalvio geriausia pasitarti su kompanijos konsultante, nes nei spalvų pavadinimai nei nuotraukos visiškai neatitinka to, ką gausite. 

 

Mary Kay lūpų pieštukas

 

GAMINTOJAS APIE PIEŠTUKĄ

 

Kreminė, tolygiai slystanti formulė yra praturtinta lūpas apsaugančiais ir senėjimo požymius mažinančiais ingredientais. Įmontuotas drožtukas suteikia galimybę pasirinkti ryškumą ir linijos storumą.

  • Apsaugo nuo susisluoksniavimo ir nubėgimo.
  • Sukuria puikią ilgai išliekančią lūpų spalvą.
  • Netepa ir nesisluoksniuoja.
  • Maitina ir apsaugo lūpas.
  • Sudėtyje yra ingredientų, mažinančių senėjimo požymių atsiradimą.

 

Pastaba: Elektroninėse laikmenose matomos spalvos gali skirtis nuo tikrų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)