Avietinis AVON ALPHA - naujas aromatas jai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

AVON ALPHA nauji kvepalai grožio bloge

 

Paskambinu toli gyvenančiai draugei pasveikinti su gimtadieniu, o ji sako, kad kaip tik ant stalo deda keturias taures  - vieną man, nors manęs ir nėra. Pagalvoju, kaip miela ir apgalvota padėti taurę brangiam žmogui, nors jis ir negali švęsti kartu. Tokia ta tikra ta draugystė, kaip rudeniop prisirpusi avietė, kurią reikia šiek tiek pasaugot, šiek tiek panokint, šiek tiek pacukruot kaip ir draugystę. 

Būtent prisirpusios avietės groja pirmuoju smuiku uodžiant naujuosius rugpjūčio mėnesio AVON katalogo kvepalus. Vėliau atsiskleidžia pamažu bundančios vandens lelijos ir šiltas muskatas. Tai gėlinis vaisių kvapas, iš tiesų švelnus, neerzinantis, užliūliuojantis kaip tas pirmas susižavėjimas žmogumi, kurio dar nespėjo išsklaidyti detalesnė charakterio analizė. ALPHA man asocijuojasi su bundančiais augalais karštą vasaros rytą, su naujai dienai besiruošiančiu paplūdimiu, su pirmąja ir apgaulinga meile, su New Yorko stogais leidžiantis saulei...

Eau de Parfum. Pirmą kartą, ne tokiame stilingame kaip šis buteliuke, kvapas buvo išleistas 2015 metais. Jį suūrė Frank Voelkl ir Adilson Rato. Viršutinės natos yra raudonasis apelsinas, avietės ir ličiai. Vidurinės natos yra gėlės ir sausmedis. Pagrindinės natos yra medienos. Rytų - vaisių kategorija, rašo AVON

Jaučiu vos valandą dvi, tačiau retas kuris kvapas atlaiko vasaros karštį. Džiaugiuosi, kad kvepalų vėliau nejaučiu, vadinasi jie man tinka. Labiau net už patį kvapą man patinka buteliukas, imituojantis sirpstančią avietę ir saulėtekį arba saulėlydį - kritiškiausią momentą žmogaus dienoje. Keista, šis saldus kvapas man patinka, nors maniau jau negalėsianti kada nors kvepintis ne gaiviais kvepalais. Rekomenduoju išbandyti.

Kainuoja 17 eurų, o pirkdamos kvepalus gausite kūno losijoną arba dezodorantą dovanų. Ieškokite artimiausios jums konsultantės, trinkite katalogo popieriuką ir galvokite, reikia jums ar ne.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)