Bourjois Rouge Edition Souffle de Velvet 01 Orangelique

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Bourjois Rouge Edition

 

Pas mus prie upės yra visiška tyla, nebent pakurkti užsimano varlės, kaimynas pokšteli į vandenį ar smarkiai pradeda lyti lietus, nepaisant to, kad čia yra pats miesto centras. Šiandien sėdžiu antrame aukšte tarškindama klavišais ir girdžiu kaip prie upės kalbasi susitikę kaimynės. Langas praviras, todėl nenorėdama dalyvauju pokalbyje. Viskas kuo puikiausiai girdisi, tarsi stovėčiau su jomis ir kalbėčiausi. Viena pradeda girti, kaip esame susitvarkę aplinką, pakartoja tą patį kelis kartus, priimančios kaimynės balso nei negirdėt. Matyt ji žino, kad viskas girdisi, o aš džiaugiuosi, kad girdžiu nenorom ne blogus, o gerus žodžius. Būtų tikrai nemalonu! Kalbėkime atsargiai, nes daugelio nuomonės tikrai nesinori žinoti!

Gerai, kad savo tinklaraštyje ką noriu, tą plepu, kas nori mane girdėti, tas skaito, jokios prevartos nėra, cha cha

 

Bourjois Rouge Edition Souffle de Velvet 01 Orangelique

 

Keistai jaučiuosi sėdėdama viena ir pasidažiusi lūpas vėlyvą vasaros vakarą, tačiau noriu įsitikinti savo nuomonės apie Bourjois Rouge Edition Souffle de Velvet lūpų dažus teisumu. Antrą kartą gyvenime naudoju šios kompanijos kosmetiką ir galvoju, kad meile iš pirmo žvilgsnio čia nekvepia. Kompanijos produktai man sukelia įvairius jausmus: vienos produktų savybės labai patinka, kitos atstumia, pavyzdžiui su skystu makiažo pagrindu veidas atrodydavo gražiai, tačiau išryškindavo tuo metu buvusias sausas vietas. 

Bourjois Rouge Edition Soufle de Velvet - kaip gražiai prancūziškai skamba šie žodžiai, o ypač spalvos pavadinimas Orangelique. Kuo toliau, tuo labiau man patinka prancūzų kalba, net norisi atnaujinti žinias! Pažiūrėsim po kelionės į Paryžių.

Oranžinė spalva buvo 2013 metų šiltojo sezono topas. Labiausiai ji tinka rusvos odos savininkėms. Pabrėžia odos baltumą, veido trūkumus. Ši spalva labiausiai tinka šilto tono odos savininkėms, na o labiausiai tinka mėlynaakėms, nes pabrėžia jų akių spalvą. 

Na o šis suflė ant lūpų išsiskiria niekur neregėta nematyta nejausta tekstūra! Matiniai, pusiau permatomi dažai ant lūpų tepasi taip lengvai ir švelniai, lyg stebėtum, kaip profesionali šokėja šoka baletą, lyg sesuo švelniai ant duonos teptų sviestą, lyg mama savo dukrai šukuotų plaukus. Jei prieš tai buvusiame įraše kalbėjome apie besvores plaukų priemones, tai šiuos lūpų dažus taip pat galima būtų pavadinti besvoriais. Spalva iš toli atrodo ryški, tačiau žiūrint į lūpas iš arti jos persimato. Dėl šios savybės lūpos daug gražiau atrodo iš toli, nei arti - turėkite omenyje. 

Taip pat svarbu žinoti, kad šie lūpų dažai paryškina lūpų netobulumus arba apšerpetojimus, todėl lūpos privalo būti nušveistos ir pamaitintos. 

Iš kitos pusės, nors lūpų spalva ryški, jos vis tiek atrodo labai natūraliai. Dramatiško efekto neišgausite, ryškesnės spalvos taip pat, nes jei dengsite dar vieną sluoksnį, lūpų dažai gali negražiai subėgti į lūpų vidurį. Taigi vienas plonas lengvas sluoknis yra tinkamiausias šiems dažams. 

Dažai gerai laikosi ant lūpų, jas net šiek tiek maitina, turi vos jaučiamą neutralų salstelėjantį kvapą (tūtelėje), klasikinį aplikatorių. Nepalieka poskonio. Atrodo paprastai, todėl apie išvaizdą nėra daug ko kalbėti.

Apibendrinus, lūpų dažų arkliukas yra niekur kitur nematyta tekstūra, na o tai, kad pabrėžiami lūpų apšerpetojimai yra gana nemenkas minusas. Turiu dar dvi spalvas, apie jas papasakosiu kitą kartą. 

8 ml. tūbelėje, 8 spalvos. 14.90 eurų. Ieškokite Kristianoje, Kosmadoje bei kitose kosmetikos parduotuvėse. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)