SIGNAL WHITE NOW dantų pasta stebina spalvomis, o šepetėliai - kokybe

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Signal naujienos dantu pastos ir sepeteliai

 

Įrašas apie Signal dantų pastas niekada neužleidžia populiariausio įrašo vietos kokiam nors kitam įrašui. Susidomėjimas didelis, o aš šiandien bandysiu atspėti ar paaiškinti šių dantų pastų populiariumo priežastis. Jos yra ir mano pačios mėgstamiausios, o ypač paskutinės naudojamos. 

Turiu pripažinti, kad Signal kuo toliau, tuo labiau patiko su pakuotėmis - jos atrodo itin patraukliai ir šiuolaikiškai. Kai kurios dantų pastų kompanijos net nebando eksperimentuoti su dantų pastų pakuote - visos vienodos. Signal leido sau sumažinti dantų pastos kiekį: dabar jis 50 ml. Pakuotė sutrumpėjo, todėl tapo daug patogesnė įsikišti į kelionių kosmetinę. Atrodo paprasta, tačiau čia ir yra esmė. Tai nei kelioninė pakuotė, nei įprasta ilga, vos kur nors telpanti. Pakuotės ryškios ir blizgios, o kur dar ryškus turinys.

 

Signal White Now dantų pastos Baltijos grožio bloge

 

Turinys atrodo kaip iš fantastikos srities: dantų pasta stebina spalvomis. Tamsiai mėlyna lyg rašalas - balinanti. Bespalvė su sidabrinėmis dalelėmis - šveičia. Burnoje viskas virsta šveisiai mėlyna koše, ir kai žiūri į save veidrodyje valant dantis, ima juokas. Nepastebėjau, kad ši košė dažytų kriauklę, nes natūraliai iš kart yra nuplaunama. 

Sudėtyje yra natrio fluorido (1450 ppm F). Jis saugo nuo ėduonis ir tai yra maksimali suaugusiems rekomenduojama dozė, nebent reikalingas ypač didelis kiekis stipraus dantų ėduonies atveju. Dantų pastos reikia nedaugiau žirnio. 

SIGNAL White Now Instant Triple Power Gold pasižymi gaiviu mėtiniu kvapu, kai tuo tarpu SIGNAL White Glossy Chic turi saldų kvapą, todėl tapo mano mėgstamiausia. Mėlyna dantų pasta turi storesnę mėlyną liniją, todėl turime numanyti, kad labiau balina.

 

Signal White Now Glossy Chic Baltijos grožio bloge

 

Apie balinantį poveikį kalbėti negaliu - su jokia dantų pasta aš nesu jo pastebėjusi. Kasdien geriu kavą, arbatą, vyną, o mano dantys iš prigimties turi tamsesnį baltos atspalvį. Iš dantų pastų aš nesitikiu pastebimo dantų poveikio, tik apsaugos. 

Šios dantų pastos mane stebina savo išvaizda ir kvapu. Jas norisi naudoti, vežtis su savimi į keliones, todėl jos mano mėgstamiausios. Spalva nuteikia nuotaikingai. 

 

Signal White Now Instant Triple Power Gold Baltijos grožio bloge

 

Na o dantų šepetėliai taip pat kokybiškiausi kada nors turėti, nes skirtingai nei vaikams skirti šepetėliai, šie yra minkšti, turi guminius šerepius, kaip jau įprasta SIGNAL, kita pusė skirta valyti liežuviui. Dantų šereliai yra skirtingai kirpti, neišsikraipo, neiškrenta, šepetukai tarnauja tikrai kiek įmanoma ilgai. Man ypač patinkašepetėlių išlinkimas, nes yra itin patogus. Spalvos labai gražios: šveisiai žalia ir violetinė. Išvaizdai Signal tikrai skiria daug dėmesio! Savaime suprantama. Tačiau ir kokybė niekuo ne prastesnė. 

 

Signal White Now Glossy Chic Baltijos grožio bloge

 

Labai gerai vertinu visus gautus testavimui produktus, nes jie kokybiški, šiuolaikiški ir nuotaikingi. 

Rasite pirkti Droge, IKI, Prizmoje. Dantų pasta kainuoja apie 2 eurus su centais akcijų metu. Be akcijos - virš 4 eurų. Šepetėlių kainos panašios. Labai vertinu pakuotę su dviem šepetėliais, nes juk retas gyvena vienas!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)