AVON Ideal Flawless CC pudra

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

AVON Ideal CC powder

 

 

AVON sėkmė visame pasaulyje rodo, kaip svarbu atsidurti reikiamu metu reikiamoje vietoje. Juk ar mums taip nebūna?

 

Kažkada daug Amerikos moterų rinkdavosi būti namų šeimininkėmis, todėl kompanijos siūlomi kvepalai ne tik praskaidrindavo jų kasdienybę su vaikais, bet ir suteikdavo šansą papildomai užsidirbti. Taip pat kompanija viena iš pirmųjų pradėjo pekiauti internetu. Tai yra tik keletas įdomių faktų, neleidžiančių pamiršti, kad kartas nuo karto verta praversti tą senus laikus primenantį žurnalą, kai AVON kosmetika kvepėjo stebuklu, nes ne didmiesčiuose vargu ar buvo galima rasti dar kokios nors kosmetikos. Nors esu didžiausia kompanijos lūpdažių gerbėja, šiandien noriu papaakoti apie AVON Ideal CC kompaktinę pudrą.

 

AVON Ideal Flawless CC pudra

AVON Ideal Flawless CC pudra

AVON Ideal Flawless CC pudra

 

 

Jei dar nesi išlepinta brangios kosmetikos ir jos tariamo bei realaus poveikio, ieškai kompaktinės pudros patogiam makiažo užtvirtinimui, kai esi kur nors išėjusi, nori lengvos pakuotės su gana dideliu veidrodžiu, ši kompaktinė pudra Tau turėtų patikti. Sausai odai ji makiažą užtvirtins kad ir visai dienai, na o man, riebiaodei, ji veiki iki kelių valandų. Mano nuostabai vienos šventės metu man pavyko ir patiko naudoti pridėtą kempinėlę, nes jau senokai pudrą įtapšnoju į veidą ilgesniam matiškumui. 

Mane tikrai nustebino veidrodėlio dydis - jis idealus. Pudros juoda plastikinė pakuotė atrodo minimalistiškai, neįmantriai, yra kokybiška. Pudra nusiperkama kartoninėje dėžutėje. Kempinėlė labai plona, na o pati pudra pažvelgus turi violetinių blizgių dalelių, kurios tikriausiai ir turėtų sureikti tą CC efektą, tačiau vargu ar jas kas nors pastebės ant veido, ar iš vis atlieka kokią funkciją. Geras presavimas - niekas niekur nebyra.

Tau pudra nepatiks, jei tikiesi, kad ji duos kažkokį efektą ant niekuo nepadengto veido. Vienintelis dalykas, kurį ji suteikia yra natūralus veido matiškumas su paprasčiausiu naudojimo būdu. Taip pat norėdama natūralumo sudėties atžvilgiu ieškok verčiau mineralinės pudros, kuri dar ir apsaugo nuo saulės.

Ši, sakyčiau visiškai paprasta pudra ( kaip tinkamiausias epitetas) kainuoja apie 10 eurų ir aš manau, kad tai yra labai racionali kaina. Mano atspalvis yra Light medium, toks jis ir yra. Yra dar šviesesnis atspalvis Fair visiškoms blyškiaveidėms. Ieškokite artimiausios konsultantės arba užsisakykite internetu. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)