L'Orèal Paris Infallible 24H-Matte yra riebiaodžių išsigelbėjimas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

L'Oreal Infallible makiažo pagrindas riebiaodėms

 

Testavimui esu gavusi daug makiažo pagrindų, tačiau nors jie ir puikūs, turiu pripažinti, kad daugelis jų visiškai netinka riebiai odai. Vos valanda, ir veidas jau negražus, blizga. Kažkada anksčiau oda buvo linkusi į sausumą, tačiau po gimdymo ar dėl darbo pobūdžio (daug kompiuterių aplinkui) mano oda tapo itin riebi, todėl nusprendžiau paieškoti riebiaodėms tinkančio makiažo pagrindo. Pataikiau. Žurnale gautas mėginukas teisingai sakė, kad L'Orèal Paris Infallible 24H-Matte man idealiai tiks. Visose paskutinėse nuotraukose esu su juo. Jei turi riebią ar mišrią odą, paskaityk toliau.

Pasirinkau tokį pat atspalvį kaip ir mėginukas - 20 Sand. Tai šviesiaodžių atspalvis, man buvęs gal net kiek per tamsus vasarą. Dar yra šviesiausias 11 Vanilla, kiek tamsesni su rožiniu atspalviu 12 Natural Rose ir 13 Rose Beige. Jeigu Tavo oda turi rožinį atspalvį, rinkis vieną iš rožinių atspalvių. Tamsiausias atspalvis yra 22 Beige Eclat. 

Šis makiažo pagrindas dengiamas rankomis, nes turi stiprų maskavimą ir vidutinę konsistenciją. Tepant su teptukais veidas atrodys nenatūraliai, gausis storesnis, nenatūraliai atrodantis sluoksnis. Net tepant su pirštais veidas iš arti neatrodo visiškai natūraliai dėl didelio maskavimo. Pajuodusiems paakiams reikėtų naudoti atskirą priemonę su saulės spindulius atspindinčiomis dalelėmis, nes ši pudra jų nepaslėps. Ji gerai išlygina veido atspalvį, paslepia nelabai raudonus spuogus, tačiau matiškumas gali išryškinti raukšles. Nerekomenduoju vyresnių moterų odai.

Mano nuostabai makiažo pagrindas išlaiko matiškumą visą dieną, karštą dieną bent kelias valandas, bet ir tai, blizgėjimas atrodo padoriai ir toleruotinai. Labai tinka renginiams, vakarėliams, kai greitai suprakaituojama. Gerai tai, kad pagrindas visiškai nereikalauja nusausinimo biria pudra!

Kasdien netepu, ir Tau nerekomenduoju, nes sudėtis vistiek nėra natūrali, gali atsirasti spuogų jei oda į juos linkusi. Man atsiranda smakro srityje. Jei naudosi kasdien, nepamiršk dažniau naudoti ir valomosios kaukės ir gerai nusiprausti veidą vakare. Plius žinoma micelinis vanduo kaip paskutinis žingsnis - VISADA!

Tūtelė paprasta plastikinė, tinkanti pasiimti į kelionę. Nuostabu, kad gale yra visa informacija, net kaip tepti. Čia rasite ir sudėtį, taip pat įspėjimą prieš naudojant sukratyti. Higiena pakankama, nebent tepsi nešvariais pirštais, na o 35 ml yra per mažai, kaip tokiam geram makiažo produktui! Juokauju. Geriau įsigyti įvairesnių atspalvių. Kainuoja apie 13 eurų ne akcijos metu, na o pirkti rasite tikrai visur. Skaityk, ką apie pudrą mano Ojeinoriudar ir kokį įvertinimą skiria Makeupallay.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)

Taip pat skaitykite