Saflora kūno šveitiklis su aguonomis

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Saflora kūno šveitiklis su aguonomis

 

Apie Saflora, deja,daug negirdime (turiu omeny per internetą garsiai rėkiantį marketingą), todėl ji nėra įsirėžusi mūsų atmintin. Prireikus kūno šveitiklio ar muilo nešauna į galvą, kad štai, reikia užeiti į jų internetinį puslapį, nes papraščiau parduotuvėje pagriebti pirmą pasitaikiusį ir labiau išreklamuotą. Visgi kitą kartą kviečiu elgtis kitaip - iš anksto užsisakyti kai ką nepaprasto ir niekur nematyto. Nepasigailėsit!

 

Saflora kūno šveitiklis su aguonomis

 

Natūraliais lietuviškais kompanijos produktais prekiaujama ir kai kuriose nedidelėse parduotuvėse, net tik internetu, antai Martina parduotuvėje arba mūsų vietinėje kavinukėje - parduotuvėje Špitulė. Kompanija gali pasiūlyti tokių produktų, kurie sugeba nustebinti net visko mačiusį grožio blogerį ar klientą, todėl verta skirti pastangų ieškant jų produkcijos (arba be pastangų perkant internetu). Praėjusiais metais internetas aidėjo nuo susižavėjimo itin originalaus pavidalo, širdelės formos, kietu kūno aliejumi! Arba kietu kūno šveitiklio (!) su egzotiniais prieskoniais. Šiandien vėl noriu pristatyti kai ką nepaprasto - kūno šveitiklį su aguonomis ir, atskirame įraše, karamelinį kūno šveitiklį

Kompanija Lietuvoje gamina tik natūralius produktus, taigi ir šveitiklis yra 100% natūralus, pagamintas iš ekologiškų vaškų ir aliejų. Sudėtyje rasite jūros druskos, žaliosios arbatos ekstrakto, sviestmedžio aliejaus, vynuogių sėklų, kviečių daigų aliejaus, netgi pieno rūgšties. Visos sudėtinės dalys ištiesų natūralios, tačiau šveitiklis galioja net iki kitų metų vasaros. Idealu! Beje, šveitiklis kvepia egzotiniais vaisiais!

 

Saflora kūno šveitilis su aguonomis

 

Labiausiai nustebina faktas, kad jis su tikromis aguonomis, kurios turėtų atliekti švelniai šveičiamąją funkciją. Nepasakyčiau, kad aš jaučiu, jog tos aguonos šveistų, todėl manau, kad jos labiau skirtos nustebinti pirkėją, padaryti įspūdį, papuošti produktą. Aguonų šveitiklyje nėra daug, tačiau gerai, nes visi žinome, jog jos netirpsta, todėl kitu atveju voniai grėstų užsikišimas. Apskritai šveitiklis šveičia labai švelniai, daug švelniau negu karamelinis. Šveičia jūros druska.

Man įspūdį padarė dar ir tai, kad nors šveitiklio pagrindas yra jūros druska, jį naudojant man negraužia odos (kaip su su PUPA šveitikliu). Šveitiklį patariama naudoti 1 - 2 kartus per savaitę tirinant masažuojamaisiais judesiais. Jis švelniai valo, atveria poras, pašalina negyvąsias ląsteles. 

200 g kainuoja 5.90 eurų. Užtenka maždaug penkiems kartams. Labai rekomenduoju kūno produktų lentyną papildyti neeiliniu šveitikliu.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)