Saflora kūno šveitiklis su karamele

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Saflora karamelinis kūno šveitiklis

 

Nagi nagi, nors Saflora šveitiklis su aguonomis buvo WOW, du kart WOW buvo kitas išbandytas kūno šveitiklis  - su karamele! Jeigu galima kokį nors kūno produktą apibūdinti kaip PASAKA, tai būtent šis man toks ir yra. Viršijantis visus lūkesčius, ypač kvapui. Kviečiu skaityti toliau, nors dar labiau norėčiau jums atsiųsti per kompiuterį saldų karamelės aromatą.

 Saflora karamelinis kūno šveitiklis

Saflora karamelinis kūno šveitiklis

 

Jeigu aguoninio šveitiklio kvapas buvo gaiviai saldus - egzotinių vaisių, tai šis, karamelinis. iš proto varys saldumynų arba kitaip sakant saldžių kvapų mėgėjas - mane. Visa vonia pakvimpa! Ant odos kvapas išlieka. Jis šiek tiek patenkina saldumynų poreikį, todėl karamelinis šveitiklis yra būtent tai, ką aš rinkčiausi for ever. Taip pat, jeigu aguoninis šveitiklis buvo jūros druskos pagrindo, tai karamelis yra pagamintas iš cukraus, kas man irgi patinka daug labiau. Įdomu tai, kad kreminis šveitiklis ant kūno pradeda šiek tiek putoti. Cukrus greitai tirpsta, šiuo atveju sudėtyje nėra netirpių dalelių.

Natūrali sudėtis patinka visiems ir beveik visada garantuoja produkto sėkmę: cukrus, sviestmedžių aliejus, kokosų, migdolų aliejus, glicerinas, pieno rūgštis, ekologiškas sertifikuotas aromatas, pieno rūgštis. Ar galėtumėte rasti priekaištų? Šis šveitiklis irgi galioja iki kitos vasaros. Nuostabu!

Šveitikliu kūną reikėtų masažuoti 2 - 3  minutes, nors aguoninio šveitiklio etiketėje neužsimanama apie masažavimo laiką. Naudojame 1 - 2 kartus per savaitę. Šveitiklio turėtų užtekti iki keturių kartų. Šiuo atveju kiekis kiek mažesnis nei pirmojo - 150 g. Kaina tokia pati - 5.90 eurai, nors kartais galite rasti ir nuolaidų. Šiuo metu jų yra tikrai nemažai, tik ne šiam produktui. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)