Matrix Style Link Mineral Airy Builder plaukų putos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Matrix Style Link Mineral Airy Builder plaukų putos

 

Po truputį vėl bandau įsivažiuoti į bloginimą, bandydama vogčiomis prisėsti prie kompiuterio. Bandau dukrą mokyti kurį laiką pažaisti vieną ir po truputį sekasi. Rytą pradedu miela širdžiai rutina: gerdama kavą žiūriu į upę ir grožiuosi jau šiek tiek pasikeitusiu vaizdu. Kiekvieną rytą galvoju, kaip smagu šia gyventi, padėkoju gyvenimui už suteiktas dovanas. O tu, ar džiaugiesi tuo, ką turi? Šiandien noriu papasakoti apie mane visą vasarą džiuginusias plaukų putas Matrix Style Link Mineral Airy Builder. Tai šiuolaikinės plaukų putos, visiškai kitokios, negu naudodavome anksčiau. Viskas tobulėja, visada smagu pasakoti apie inovatyvius produktus. 

Šių Matrix plaukų putų išskirtinumas yra tas, kad jos yra besvorės arba orinės, tai reiškia neapsunkina plaukų, jų nesulipina. Dabar nemadinga akivaizdžiai plaukuose matomos plaukų stilizavimo priemonės, kurios iš plaukų padaro neperpučiamą ir nesugriaunamą tvirtovę. Prisimenate močiučių šukuosenas? Tai jau praėję laikai. Plaukai turi atrodyti natūraliai, taip, tarsi buvo įdėta minimaliai pastangų, tačiau tvarkingai, charakteringai. Neeilinis dalykas ir tai, kad šias putas galime dėti tiek ant šlapių plaukų, kaip esame įpratę, tiek ant sausų, kai plaukus norime prikelti naujam gyvenimui, šiek tiek pakoreguoti jų tekstūrą. Tiesą pasakius, dažniausiai ir naudoju ant sausų plaukų: būtent to man reikia, nes būdama mama neturiu daug laiko žaisti su savo išvaizda. 

Su putomis plaukai įgauna gyvybės: jie tampa lengviau valdomi, pabrėžiama plaukų spalva. Plaukams galime suteikti kokią norime formą arba palikti taip, kaip yra. Svarbiausia atminti, kad visos plaukų priemonės geriausia veikia naudojant kartu su plaukų džiovintuvu - plaukai be jo prisilietimo niekada neatrodys taip gerai kaip galėtų su juo.

Putos kainuoja apie 10.30 eurų, o pas mane atkeliavo iš Top Beauty. Galite rasti ir InHair. 176 ml.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)