„Saflora“: kaip levandų pievoje

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Saflora vonios druska su levanda

 

Laikas sau yra pats svarbiausias, nes jei nepadarytume restart savo kūnui ir sielai, kažin ar vakarais dar turėtume jėgų pakalbėti su mylimuoju ar pasekti pasaką vaikui. Gyvenimo tempas beprotiškas, ypač mieste, tad tam tikra rūpinimosi savimi rutina padeda išlikti protui sveikam (šypt). Nuo miesto pabėgau, beprotiško tempo irgi, tačiau vistiek jis yra nemažas. Vakar kol man darė manikiūrą ir pedikiūrą skaičiau žurnalą, vėliau ramiai pietavau su vyru, vakare dalyvavau labai įdomiame seminare. Supratau, kad jei skirsiu visą dėmesį tik šeimai ir darbui, tapsiu sau neįdomi, todėl dar visai neseniai nusprendžiau, kad laikas restart - persikrovimui ir daryti daugiau dėl savęs (na bent jau kol šeimoje niekas neserga, nes tai viską keičia iš esmės). Šiandien noriu papasakoti apie tai, kaip kartą per savaitę lepinu savo kūną ir sielą vonia su natūralia „Saflora“ jūros druska su drėkinamuoju pieneliu. 

„Saflora“ siūlo keturias skirtingas jūros druskas: su arbatmedžiu, kuri gydo spuogus, dezinfekuoja; su kananga, kuri mažina stresą, jaunina, gerina imunitetą; su moterų dievinama rože, kuri gerina odos funkcijas; na ir manąją - su levanda, kurios aliejus šalina nuovargį, mažina odos niežėjimą, padeda organizmui atsikratyti šlakų. Sudėtis natūrali, tik kiekis kaip tokiam geram produktui per mažas. Indelyje yra 400 g., o vienam kartui tikrai reikia bent 100 - 200 g., tad miltelių užtenka dviems arba trims kartams taupant. Mano manymu, kilogramo pakuotė būtų pats tas (šypt). Druska kainuoja 4.14 eurus.

 

Saflora vonios druska su levanda

 

Kadangi druska natūrali, vandens spalva beveik nepasikeičia, nebent nepagailėsite druskos, tuomet vanduo pabals. Levandų kvapas maloniai kutena nosį, tačiau nėra įkyriai stiprus. Druska patiks vertinantiems natūralų kvapą ir sudėtį, nemėgstantiems po vonios aliejumi aptraukto kūno (aš nelabai mėgstu). 

Šiuo metu mane domina atstatantis veido kremas su hialiurono rūgštimi skirtas +30 taip pat eteriniai aliejai, kurių pritaikymas namuose yra beribis. Lietuviška natūralių produktų kompanija „Saflora“ neturi begalybės produktų, bet turi bazinius produktus moteriai, kuri nori natūraliu būdu išsaugoti savo grožį, neištuštindama visos savo kreditinės kortelės. Kainos tikrai prieinamos visiems.

 

GAMINTOJO APRAŠYMAS

 

Jūros druskos vonia su pienelių ir natūraliomis aliejais tinka visų tipų odai. Levandų aliejaus aromatas – švarus ir gaivus, jo pripildyta erdvė ne tik maloniai nuteikia, bet aktyvina ir kartu atpalaiduoja, padeda įveikti nemigą, nervingumą, depresiją, stresą. Vonios su levandos aliejumi šalina nuovargį, mažina odos niežėjimą, skatina audinių atsinaujinimą.

Naudojimas: 100 – 200 g druskos įberti į pilną vandens (37-38 °C) vonią. Procedūros trukmė 10-15 minučių.

Sudėtis: jūros druska, lieso pieno milteliai, sezamų aliejus*, levandų eterinis aliejus*, vitaminas E*.

* ekologiški sertifikuoti komponentai

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)