Essence silky touch blush 100 indian summer apžvalga

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Essence sily touch blush skaistalai

 

Mano manymu, Essence skaistalai, pieštukai, antakių produktai ir maskuokliai yra tai, kuo ši kompanija gali didžiuotis. Labiausiai nepatinka šešėliai, nes akys pradeda ašaroti...Tikriausiai sudėtyje yra tai, ko netoleruoju, o akys mano jautrios...Visai kas kita skaistalai! Jie nuostabūs, bent jau man, mėgstančiai profesionalią kosmetiką su itin stipria pigmentacija ir super duper išsilaikymu pasilikti ypatingesnėms dienoms.

 

Turiu tikrai daug Essence skaistalų ir man patinka juos naudoti kasdienai, kai skubu ir nenoriu padauginti jų ant veido. Profesionali kosmetika - ypatingoms progoms, o kasdienai mano poreikius tikrai pilnai patenkina netgi Essence. Dažniausiai naudoju skaistalus, kurių pigmentacija gera, tekstūra švelni ir gerai išliekanti ant mano riebios odos. Gal dešimtys Essence skaistalų visada yra naudojami, mylimi ir, na ką čia pasakysi daugiau, mano mylimiausi!

 

Essence silky touch blush

 

Essence Silky Touch Blush 100 indian summer - testavimui gauti senokai, bet aš juos pradėjau naudoti tik pasibaigus vasarai. Švelniai rusvos spalvos, abrikoso atspalvio skaistalai sušildo veidą, švelniai blizga, tačiau atrodo natūraliai. Toks atspalvis tinka visoms, o ypač šilto tono odai. Blizgučiai vos vos matomi, tačiau neiššoka pavieniui. Skaistalai ant mano odos išsilaiko apie pusę dienos. Sudėtis nekenksminga, todėl ne taip kaip kompanijos šešėliai, nedirgina mano odos. Visada džiaugiuosi kompanijos skaistalais!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)