BANKA AGAFJI veido kaukė „Golubaja mišriai ir riebiai odai“

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Banka Agafji veido kaukė „Golubaja“

 

Nesu aš didelė rusiškos kosmetikos mėgėja. Tikiu šiuolaikinėmis technologijomis, kurios mano manymu yra geriausiai vystomos Europoje ir Amerikoje (man labai tinka šveisariška kosmetika), tačiau reikia pripažinti, kad ieškant natūralesnės kosmetikos kartais akys užkliūna už rusiškų, baltarusiškų ar ukrainietiškų grožio produktų. Jie vis dar kainuoja sąlyginai nedaug, tačiau žadamas natūralumas (ant pakuotės visada būna ženkliukas be SLS, be parabenų) gali būti apgaulingas. Pavyzdžiui, „Oblepikha Siberika“ šampūnai. Pakuotė lyg kalbėte kalba, kad viskas bus super duper natūralu, tačiau geriausi lietuviški natūralios kosmetikos analizuotojai Kosmetikos DNR atskleidžia, kad veltui patikėsime žadamu natūralumu - laukui bėgant šampūnuose esantys nesaugūs ingredientai gali nualinti plaukus. Va tau ir „rusiškas natūralumas“. Šiandien noriu apšnekėti Banka Agafij veido kaukę „Golubaja“.

Tai žydrojo molio valomoji veido kaukė, skirta mišriai ir riebiai odai. Pirmiausia turiu pripažinti, kad tokią molio kaukę daug maloniau naudoti nei įprastą, gana šlykščios tamsiai pilkos spalvos, su kuria daug terlionės, gali net užsikišti vonia, o dar labai greitai pradeda traukti odą, ji net parausta.

Čia viskas paruošta maloniam naudojimui. Kaukė yra gana skysta, bet ne tiek, kad kristų nuo veido (šypt). Šviesiai mėlyna spalva primena, kad kaukė pagaminta naudojant rugiagėlių vandenį. Tikrai smagi spalva! Kaukės yra 100 ml, man užtenka 4 kartams. Stengiuosi su kuo nors pasidalinti, kad nesudžiūtų.

Geriausias dalykas, kad ši nuostabios, nors ir vienkartinės, pakuotės kaukė gana efektyviai valo odą - jokių priekaištų. Svarbiausia jos nelaikyti ant veido ilgiau nei rekomenduojamas 10 minučių, nes pradės traukti odą ir bus daugiau žalos nei naudos (ištrauks odos drėgmę). Teisingai naudojant kontroliuoja odos blizgesį, atkuria natūralų odos balansą, drėkina ir maitina. Sudėtyje yra organinės dedešvos ekstrakto, avižų dribsnių, taigi vitaminų A, B ir C. Rugiagėlių vanduo tonizuoja odą. Kaukę rekomenduojama naudoti 1 - 2 kartus per savaitę.

Apibendrinant, prisimenu, kad man nepatiko kaukė su degutu, tačiau ši mėlynoji man tiko ir patiko viskuo. Su nuolaida kaukė Eurokos kainuoja mažiau nei eurą, todėl mielai pirksiu dar kartą - vienkartinės kaukės dažniausiai kainuoja neadekvačiai daug. Kitą kartą aptarsiu kaukę su degutu, kuriai ketinu duoti dar vieną šansą, nors teigiama, kad ji sudėtyje neturi nieko valančio.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)