PUPA srub esfoliante delicato švelnus veido šveitiklis

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PUPA SCRUB DELICATO APZVALGA

 

PUPA man imponuoja ne tiek dėl bendradarbiavimo su Kristiana, bet gal net labiau ir dėl to, kad man nostalgiškai primena mano studijų praktiką Italijoje. Tiksliau viskas, kas bent kiek susiję su Italija, man yra labai brangu širdžiai. Juk tai buvo ir tam tikra prasme yra mano svajonių šalis, dideli lūkesčiai ir viltys! Gyvenau mažame miestelyje netoli Venecijos, kuriame buvo tik viena kosmetikos parduotuvė. Laisvo laiko turėjau į valias, tad vis karts nuo karto užeidavau pasižvalgyti po itališkos kosmetikos lentynėles. Prisimenu, kaip visko norėdavau, tačiau stipendiją taupiau kelionėms po Italiją, tačiau jeigu ką nusipirkdavau, tai būdavo didžiausia šventė! Po kiek laiko tas metas, kai kažko norėdavai, o negalėjai nusipirkti prisimenamas su kažkokia keista nostalgija, tikrai!

Šiandien atėjo metas papasakoti apie PUPA SCRUB ESFOLIANTE DELICATO PER IL VISO. Daili balta kartoninė pakuotė, tokia pat žavi paprasta plastikinė tūbelė su mėlynomis raidėmis. Smagu vis dar suprasti, kas rašoma. Švelnus veido pilingas yra baltos, kremo tirštumo konsistencijos su mažomis pemzos dalelėmis. Pemza dažnai yra naudojama šveičiamojoje kosmetikoje, nes gerai pašalina nešvarumus ir nušveičia paviršinį odos sluoksnį pašalindama negyvąsias ląsteles. Sudėtyje taip pat yra citrinų ekstrakto, kuris palieka odą švelnią ir minkštą. AHA rūgštys stimuliuoja ląstelių apykaitą, gerina odos stangrumą ir elastingumą. Naudojame ant drėgno veido, tik aplenkiame paakių sritį. Pilingas skalsus. Atlikę masažuojamus judesius gerai nuplauname vandeniu ar nuvalome drėgnu skudurėliu. Tuomet naudojame įprastą veido drėkiklį. Aš šiuo metu naudoju L'erbolario apsauginį kremą veidui nuo vėjo ir šalčio. 

Man patinka, kad šveitiklis yra patikrintas dermatologų, tinka net jautriai odai, yra vos jaučiamo kvapo, tačiau labiausiai man imponuoja, kad nors yra skirtas veidui, jis nėra per švelnus, šveičiamųjų dalelių daug, jos labai smulkios. Patikėkite, turėjau ir niekam tikusių šveitiklių. Dabar man yra aktualiausias lūpų pilingas, nes jis vis sausėja, lupasi, pleiskanoja. Naudoju kartą per savaitę, lūpoms dažniau. Šveitiklį panaudojus veiksmingesnės tampa kitos ant veido tepamos priemonės, todėl jo naudojimas man itin svarbus, niekada jo nepraleidžiu. 

Milano, kur gaminama ši kosmetika, nepamilau ir nesiilgiu, tačiau PUPA man tikrai labai patinka, ypač dekratyvinė kosmetika dėl savo kokybės ir kainos santykio.

Ieškokite Kristianoje ir Kosmadoje. Šveitiklis kainuoja apie 15 eurų. 

 

rsz dsc 0768

PUPA scrub delicato

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)