Šiais metais man patiko

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

grožio blogo rekomendacijos

 

Ateinančiais metais šalia kelionių bei paplepėjimų įrašų ketinu viename įraše aprašinėti ne vieną, o kelis mano tuo metu išbandytus, mėgiamus arba nelabai kosmetikos produktus. Tiesiog mano manymu vienas daiktas nenusipelno tiek dėmesio ir brangaus skiriamo laiko. Norisi trumpai pasakyti, kokios savybės patiko, kokios ne, nesileidžiant į detales ir negaištant laiko. Kuo toliau, tuo labiau imu nesureikšminti daiktų, tačiau iš kitos pusės norisi būti gražiai ir pasidalinti savo nuoširdžia nuomone. Šiandien dalinuosi keliais šių metų favoritais, kuriuos galėčiau rekomenduoti ir jums. 

 

grozio blogo kosmetika

grozio blogo rekomendacijos

 

1 SOSTINĖS SALDAINIAI

 

Kaip man patinka šių saldainių viduje esanti drėgnoji dalis. Man atrodo šie saldainiai yra su alkoholiu. Unikalu yra tai, kad vidus yra pacukruotas, plius ta drėgmė, keletas sluoksnių. Pats saldainis padengtas skaniu šokoladu. Na tiesiog pasaka. Rasite nusipirkti visur.

 

2 MAKE UP FOR EVER LAŠIŠOS ATSPALVIO STAR POWDER

 

Nr.90953. Kažkada parekomenduotas mano mylimiausios vizažistės Vilniuje, man tarnaus turbūt visą gyvenimą, nes skalsiai naudojasi. Labai gražiai atrodo ne tik ant vokų, bet ir ant skruostų. Iš esmės būtent skruostams ir pirkau. Lašišos atspalvis tinka visoms. Ieškokite internete arba pas vizažistes.

 

3 ANNY 096 READY TO GO NAGŲ LAKAS

 

ANNY oranžinio atspalvio raudonas nagų lakas su micro blizgučiu buvo labai dažnai naudojamas šiais metais. ANNY man vis dar labai patinka, nes lengvai tepasi, nagų lako buteliukas nesudžiūsta, didelis lako kiekis, o koks spalvų pasirinkimas! Išrikiavau didelę nagų lakų kolekciją ir džiaugiuosi. Ieškokite Kristianoje.

 

4 MARY KAY RINKINYS LŪPOS: LŪPŲ KAUKĖ IR BALZAMAS

 

Lūpų kaukė yra tokia kaip kremas su grūdeliais, kurią užtepus reikia palaikyti kelias minutes ir nuvalyti servietėle. Žinokite veikia. Žiemą reikia naudoti kiek dažniau, nes mano lūpos labai sausėja ir skeldėja, tačiau kitu sezonu užtenka naudoti kartą per savaitę. Patogus naudojimas. Lūpų balzamas taip pat gero poveikio - ne taip kaip kiti, nestovi nemaloniai ant lūpų. Prireikus kreipkitės į konsultantę. 

 

5 MARBERT PURA CLEAN TONIKAS

 

Sudėtyje yra alkoholio, tačiau man tai nėra svarbu - svarbiausia, kad priemonė padeda man išvengti hormoninių spuogų smakro srityje. Jei tepuosi losijonu kaip paskutiniu žingsniu vakare ir atsikėlusi ryte, galiu būti garantuota, kad spuogų nebus. Naudoju, džiaugiuosi ir rekomenduoju. Pirkau Eurokos.

 

 

6 DOVE COTON SOFT ANTIPESPIRANTAS

 

Kaip ilgai man užtenka tokio rutulinio dezodoranto! Ant pakuotės rašoma, kad poveikis išlieka 48 valandas, tačiau manau veltui švaistomasi tokiais nelogiškais pažadais. Pusė dienos vasarą, visą dieną žiemą, tačiau ne daugiau. O juk ir šiais reikia nusiprausti. Patinka patogi dezodoranto forma, kaina, na ir gana ilgas poveikis. Tiesa, dar švelnus švaros kvapas. Kartais pasitepu vyrišku DOVE MEN +CARE COOL FRESH  antipespirantu - patinka vyriškas kvapas, kuris labai intensyvus. Sako aluminum chlorohydrate negerai, tačiau mano nuomone daug kas negerai, ką naudojame. Smagu, kad antipespirantą galime nusipirkti bet kur. 

 

7 ESSENCE THE FALSE LASHES BLAKSTIENŲ TUŠAS

 

Dar vienas geras nebrangus produktas. Pirmiausia man patinka baltos, juodos ir oranžinės derinys ant tūbelės, tačiau ir efektas ant mano blakstienų yra būtent toks, kokio noriu: ne per daug rėkiantis. Blakstienos man labai patinka su šiuo tušu. Jos nesulipę, ne per daug dirbtinos, bet ir įgauna užtektinai apimties. Gali būt, kad stende nerasite, tačiau verta pabandyti ir bet kurį kitą kompanijos tušą.

 

8 AVON LŪPŲ DAŽAI

 

Peach punch spalva laukia šiltojo sezono, o ši bordo spalva, kurią matote nuotraukoje yra ideali šaltajam. Aš esu didžiulė AVON lūpdažių gerbėja, kuriuos išbandau, tie patinka - minkšti, gerai laikosi, gerai pigmentuoti, spalvos madingos, o jau kaina kokia gera! Tai vieni iš dažniausiai šaltuoju metu naudojamų lūpų dažų po PUPA. Prireikus kreipkitės į konsultantę.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)