Trys italai: Laura Biagiotti ROMA ir PUPA Red Queen mylimieji

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Laura Biagiotti Roma ir PUPA Red Queen lūpų dažai ir blizgi pudra

PUPA Red Queen kolekcija grožio blogas

 

Grožio kategorijoje jau keletą metų iš eilės manęs neapleidžia meilė Laura Biagiotti ir PUPA. Tiek Laura, tiek itališkos kosmetikos kompanija iš Milano nenustoja manęs viliojusi savo kūriniais. Jaučiu, kaip kiekvieną kartą mano rankose laikomas grožio produktas tampa vis didesniu ne tik grožio, bet ir meno kūrinio. Italai turi nepaprastai išlavintą estetikos supratimą bei fantaziją, kuri atsispindi stiklinėse kvepalų buteliukų formose, lūpdažio tūtelės formose, etikečių motyvuose, išraiškingose kosmetikos pakuotėse, beprotiškose kolekcijų idėjose. Italus drįsčiau teigti esant vienais laimingiausių Europoje žmonių, nes tik laimingas žmogus gali turėti tokį išskirtinį grožio, stiliaus, mados suvokimą. 

 

LAURA BIAGIOTTI „ROMA“

 

Lauros parfumuotas vanduo subeba man sukelti įvairias emocijas, kurios nukelia mane į karščiu alsuojančią Italiją, kur susipynę vanduo, kalnai, aista, karštas temperamentas, italų žavesys vėjui  kedenant jų nepriekaištingas šukuosenas, diktuojančias visam pasauliui paskutines tendencijas. Įdegusi oda, prakaito lašai, sūrus jūros skonis. Laisvė būti savimi, laimingu, būti čia ir dabar. Labai išraiškingas kvapas, drąsiai tituluoju jį savo kvapu. Buteliuko dizainas įkvėptas antikinių Romos kolonų. Žemutinės natos: mirna, gintaras, vanilė, pačiuliai. Vidurinės natos: rožė, kardelis, pakalnutės. Viršutinės natos: Sicilijos bergamotė, mėta, juodasis serbentas, greipfrutas, hiacintas. Kvepalai buvo sukurti 1988 metais, tačiau iki šiol išlieka populiarūs, ypač vyriškoji versija ROMA uomo. Mano vyras juos visus išnaudojo. Šiuo metu naujausias kvapas yra ROMA Passione, kurį būtinai nsuipirksiu, kai nustosiu nešioti kūdikį, nes kvapas dabar tiesiog per saldus. Galite rasti Kristianoje. Apie 44 eurai 40 ml.

 

Laura Biagiotti Roma kvepalai grožio bloge

 

PUPA RED QUEEN „PUPA“ VOLUME LŪPŲ DAŽAI

 

Iš šių lūpų dažų galime gauti visko, ko tik subebėtume trokšti iš lūpų dažų: sodrios, nepriekaištingos pigmentacijos spalvos, gana didelis spalvų pasirinkimas (6), jei neužtenka, tuomet galime rinktis matinį lūpų fluidą, kur spalvų begalybė. Lūpų dažai gerai laikosi ant lūpų, maloniai tepasi, nes konsistencija minkšta, lūpdažio forma idealiai pritaikyta lūpas nuspalvinti išvengiant lūpų pieštuko poreikio. Daili, moteriškas formas primenanti lūpdažio tūbelė alsuoja karščiu ir savo spalva. Tai buvo idealūs dažai švenčių laikotarpiu, bus naudojami ir toliau ypatingoms akimirkoms, nes be lūpdažio jaučiuosi nei šiaip nei taip: pusiau nuoga. Galite rasti Kosmadoje. Apie 15 eurų.

 

PUPA RED QUEEN BLIZGI KŪNO PUDRA

 

Aukso spalvos dulkės ant kūno bus reikalingos bet kokio renginio ar šventės metu, kur rodysime bent kiek nuogo kūno. Šiek tiek gaila, kad esu baltaodė, todėl auksas niekada taip gerai neatrodys, kaip ant tamsesnio gymio moters, tačiau būtų beprasmiška savęs gailėtis ar norėti tapti kažkuo kitu. Aš šios pudros taip ir likau nepanaudojusi, nes niekur iki šio nerodžiau šaltuoju metu savo kūno, tačiau jau turiu nuostabią juodą suknelę su petnešėlėmis, prie kurios ši blizgi aukso pudra galės atskleisti savo kerus. Galite rasto Kristianoje ir Kosmadoje. Apie 20 eurų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)