Saflora kūno ir veido šveitiklis su egzotinių prieskonių aromatu

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Apžvalgos

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Saflora kūno ir veido šveitiklis

Saflora kūno ir veido šveitiklis

 

KARDAMONAS, MUSKATAS IR IMBIERAS TOBULOJE FORMOJE

 

Kai prieš mėnesį ar du visuose lietuviškuose tinklaraščiuose (pavyzdžiui) pradėjo dygti įrašai su atsiliepimais apie Saflora produktus, iškart supratau, kad kai ką privalėsiu įsigyti trūkt plūšt. Jau turiu ne vieną kompanijos natūralios sudėties produktą, kuriuo mėgaujuosi, tačiau kai pamačiau kietą kūno aliejų... O lia lia.

Idealūs gėlių (o gal žvaigždžių?) ir širdelių formos aliejaus kubėliai užgulė blogų nuotraukas, išdidžiai puikuodamiesi, kokie jie yra fotogeniški; man sukėlė tikrą seilių varvėjimą, nors jų net paskirtis ne ta. Atrodo tikrai skaniai, nors tai tik kietas aliejus. Man atrodo, visi šių kvapių širdelių staigiai panoro, nes suprato, kad tai yra idealiausias kada nors matytas kūno produktas, tiksliau jų yra du - kūno šveitiklis su prieskoniais ir kūno aliejus su medum ir citrusais. Abu įsigijau. Dar yra tiesiog sviesmedžio aliejus kūnui, šveitiklis su aguonomis ir dar daug ko, kas vilioja, tačiau pirmi du paminėti mane labiausiai pakerėjo.

Šiandien  kalbu apie rudąsias egzotiškai kvepiančias širdeles, kurios primena šokoladinius saldainius mmm. Aš nesu prieskonių mėgėja kosmetikoje, tačiau jau po pirmo naudojimo šokoladinės širdelės mane paėmė. Jau ne tik išvaizda, bet ir kvapu, bei itin patogiu dozavimu! 

 

Saflora

 

NAUDOJIMAS. Aš širdelę arba žvaigždę tirpdau ir trinu ant kūno duše. Aliejus puikiai pasiskirsto ir nenuplaukia.

SUDĖTIS. kakavos aliejus*, sviestmedžių aliejus*, kokosų aliejus*, cinamonų milteliai, vanilė, imberų milteliai, gvazdikų milteliai, muskatų milteliai, snapučių eterinis aliejus**, apelsinų eterinis aliejus**, pačiulių eterinis aliejus**.

* ekologiški NaTrue sertifikuoti komponentai

** ekologiški Bio-Siegel sertifikuoti komponentai

 

PATIKO

 

1. IŠVAIZDA. Ką ir bekalbėti - ji, ideali, o grakščias aliejaus formas saugo oro pagalvėlė. Plastikinį indelį pakeitus stikliniu gautume aukščiausios klasės produktą, tačiau, akivaizdu, ir brangesnį, todėl sutinku su plastiko idėja.

 

2. KVAPAS. Kardamonų, muskato ir imbiero kvapai taip susipina tarpusavy, kad pradedi laukti Kalėdų dar vasarą. Taip, išbandžiau šveitiklį dar šiltu metu, tačiau supratau, kad rudens ir žiemos vakarais šveitiklis tiks dar geriau: taps tikra energijos bomba! Egzotiškas kvapas nuteikia itin maloniai ir jaukiai, tarsi viskas išnyktų. Telieka užsidegti cinamoninę žvakę su obuoliais, ir įsisukus į chalatą gerti arbatą.

 

2. DOZAVIMAS. Kartais būna, kad į labai patraukliai kvepiantį produktą nori tiesiog sulysti, jo tepti visur ir betkiek. Paskui žiūri, kad perdozavai, ir žinoma, malonumas dingsta. Dozavimas gėlėmis ir širdelėmis yra toks profesionaliai apgalvotas ir išradingas, kad geriau ir norėti neįmanoma. 

 

NEPATIKO

 

NUSIŠVEISTI NEIŠĖJO. Nepaisant akivaizdžių privalumų, svarbiausios paskirties šveitiklis neatlieka. Jeigu kalbame apie tobulą produktą, tai dar nereiškia, kad jis irgi neturi trūkumų. Kiekis, reikia pripažinti, yra per mažas, kad nušveistų kūną (o gal jums pavyko?), o ir šveisti nepatogu (gal mano rankos per didelės?). Kaip kvapus dušo aliejus - labai labai gerai, kaip šveitiklis - labai labai prastai, net ir veidui, nes per riebu ir kažkaip... Ne ne ne.

 

 

 

SAFLORA KŪNO IR VEIDO ŠVEITIKLIS SU EGZOTINIŲ PRIESKONIŲ AROMATU 
Kai visuose lietuviškuose tinklaraščiuose pradėjo dygti įrašai su atsiliepimais apie Saflora produktus, ar iškart supratau, kad kai ką privalėsiu įsigyti trūkt plūšt. Idealios formos gėlių ir širdelių formos aliejaus kūbėliai užgulė blogų nuotraukai, išdidžiai puikuodamosi, kokios jos fotogeniškos, sukeliančios seilių varvėjimą, nors net paskirtis ne ta. Man atrodo, visi jų staigiai panoro, nes suprato, kad tai yra idealiausias kada nrs matytas kūno produktas, tiksliau du - kūno šveitiklis su prieskoniais ir kūno aliejus su medum ir citrusais. Šiadien - apie rudąsias egzotiškai kvepiančias širdeles.
Pirmiausia turiu pasakyti, kad aš nesu prieskonių mėgėja kosmetikoje, tačiau jau po pirmo karto šokoladinės širdies mane paėmė: jau ne tik išvaizda, bet ir kvapu, bei itin patogiu dozavimu. 
NAUDOJIMAS. Aš širdelę arba žvaigždę tirpdau ir trinu ant kūno duše. Aliejus puikiai pasiskirsto ir nenuplaukia.
PATIKO
1. IŠVAIZDA. Ką ir bekalbėti - ji, ideali, o aliejaus formas saugo oro pagalvėlė. Plastikinį indelį pakeitus stikliniu gautume aukščiausios klasės produktą, tačiau, akivaizdu, ir brangesnį, todėl sutinku su plastiko idėja.
2. KVAPAS. Kardamonų, muskato ir imbiero kvapai taip susipina tarpusavį, kad pradedi laukti Kalėdų dar vasarą. Taip, išbandžiau šveitiklį dar šiltu metu, tačiau supratau, kad rudenens ir žiemos vakarais šveitiklis taps tikra energijos bomba, nes nuteikia itin maloniai ir jaukiai, tarsi viskas išnyktų. Telieka užsidegti cinamoninę žvakę su obuoliais, ir įsisukus į chalatą gerti arbatą.
2. DOZAVIMAS. Kartais būna, kad į labai patraukliai kvepiantį produktą nori tiesiog sulysti, jo tepti visur ir betkiek. Paskui žiūri, kad perdozavai, ir žinoma, malonumas dingsta. Dozavimas gėlėmis ir širdelėmis yra toks profesionaliai apgalvotas ir išradingas, kad geriau ir norėti neįmanoma. 
NEPATIKO
Nepaisant akivaizdžių prvalumų, svarbiausios paskirties šveitiklis neatlieka. Kiekis per mažas, kad nušveistų kūną, o ir šveisti nepatogu. Kaip kvapus dušo aliejus - labai gerai, kaip šveitiklis - netiko visai, net ir veidui, nes per riebu ir kažkaip... Ne ne ne.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)