Populiariausi GOSH Copenhagen produktai ir kritika Eurokos kosmetikos parduotuvei

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

geriausi GOSH Copenhagen produktai

Geriausia GOSH Kopenhagen dekoratyvinė kosmetika

 

 

GOSH Copenhagen anksčiau nebuvo man pats patraukliausias grožio prekės ženklas, ir pagaliau galiu sau ir jums atsakyti kodėl. Nuoširdžiai.

 

Problema ta, kad šia kosmetika prekiaujama Eurokos, o ši kosmetikos parduotuvė man asocijuojasi su pasenusia pigia kosmetika, stenduose produktai dažnai būna pažeisti, jeigu nori naujo - jie neturi. Niekur kitur nėra ir tiek mėnesių menesius akcijas skelbiančių geltonų lapukų, kurie užgožia pačius produktus ir atrodo... tiesiog neskaniai. Nepatinka, kad internete parduotuvė skelbiasi turį tokias prekes, kurių neturi, žada, kad kažką atveš į parduotuvę, o neatveža mėnesių mėnesius. Pavyzdžiui, Tangle Teazer šepečius. Nepatinka ir įkyrus daiktų siūlymas prie kasos. Išsikalbėjau. Gaila, bet bet kokiam prekės ženklui kenkia netikusi pardavimo vieta, todėl GOSH kosmetiką siūlau apžiūrinėti kitose parduotuvėse, aš tą darau Kristianoje ir Kosmadoje.

Ši daniška kompanija iš pradžių buvo įkurta kaip farmacinė įmonė, tačiau supratusi, kad sėkmė glūdi grožio versle (pritariat?), nėrė į naują industriją. Šiuo metu kompanijos produktų galite rasti net 75 šalyse! Tai ne tik dekoratyvinė, kaip mums įprasta manyti, bet ir veido, kūno kosmetika, bet ir kvepalai, dezodorantai ir dovanų rinkiniai.  Kompaniją naujoms idėjoms įkvepia gamta ir mada. Stilingos juodos pakuotės šį teiginį įrodo visiems. Beveik viską iš populiariausių produktų turiu ir naudoju. Peržvelgiam juos kartu.

 

GERIAUSIA GOSH DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

 

1. KETURSPALVĖ ANTAKIŲ PALETĖ. Šios neturiu, tačiau spėju, kad gera. Labai smagu turėti net keturias spalvas antakiams. Norų sąraše, tačiau greit neturėsiu, nes esu visiškai patenkinta savo turimomis antakių paletėmis.

 

2. TRISPALVĖ BB VEIDO PALETĖ KONTŪRAVIMUI, MASKAVIMUI IR SKAISTINAMOJI PRIEMONĖ. Neturiu, tad komentuoti daug negaliu. Rinkiniai visada praktiška, o ypač tokio tipo.

 

3.  9 SHADES DEVYNIŲ SPALVŲ AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĖ. Naudoju retokai, pati nežinau kodėl, nes paletė nuostabi. Turiu Las Vegas vasariškas ryškias spalvas, gal todėl? Violetinė paletė turbūt būtų šiuo sezonu mėgstamesnė, ji - mano norų sąraše. Apskritai, kas gali būti praktiškiau už devynias kokybiškas spalvas vienoje paletėje už gerą kainą? 

 

4. GIANT BLUSH KREMINIAI SKAISTALAI - PIEŠTUKAS. Mano mėgstamiausi skaistalai! Nėra nieko patogiau už skaistalus pieštuko formoje, kuriuos galiu išsklaidyti su mėgstamiausiu Real Techniques Stippling teptuku. Efektas labai natūralus, padengimas tikslus ir greitas. Pigmentacija silpna, bet ideali natūralumui išlaikyti. Keturios spalvos pasirinkti.

 

5. GOSH NO LIMIT BLAKSTIENŲ TUŠASGOSH tušai tikrai neblogi, tačiau man jie visi vienodi. Turiu ir šį, ir kitus, visi gerai laikosi, gražiai dengia, tūbelėj nesudžiūsta, ant blakstienų neapsiburbuliuoja, neerzina. 

 

6. GOSH FOREVER LIPSHINE LŪPŲ IŠSUKAMAS LŪPDAŽIS. Labai gerai apgalvota pakuotė, tikslus lūpų padengimas, kreminė konsistencija, superinė pigmentacija ir laikymas. Kvepia, bent jau man, neerzina skonis. Naudoju labai dažnai, ypač kai skubu pasidažyti.

 

GOSH Lietuva naujienas gali sekti ir Facebook. Smagiausia visada sekti pagrindinį puslapį. O gal įdomus ir Latviškas?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)