Geros žinios Sigma, Sleek, Beautyblender, Everyday Minerals gerbėjoms

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Top Beauty internetinės parduotuvės naujienos

 

 

*Tai nėra mokamas reklaminis įrašas.

Šiandien dalinuosi mane sudominusiomis naujienomis iš internetinės parduotuvės Top Beauty. Sleek, Beautyblender, Sigma ir Everyday Minerals jau seniai visiems žinomi, populiarūs, pamėgti. Anksčiau turėjome siųstis iš užsienio, o dabar galime įsigyti ir Lietuvoje. Jei tai aktualu man, tikiuosi bus naudinga ir mano skaitytojai. Tuo labiau, kad internetinę parduotuvę neseniai išbandžiau pati, o tai retas atvejis. Man patiko!

Ne tiek ir daug grožio prekės ženklų dar neturime savo šalyje, todėl kiekvieną dieną aš esu vis labiau patenkinta čia kurdama savo gyvenimą. Tad kokios tos naujienos?

 

SIGMA - Amerikietiška kompanija susikūrė tik 2009 metais, tačiau greitai tapo populiari tarp grožio entuziasčių, nebijančių didesnių nei įprastai išlaidų, bet užtat trokštančių profesionalios kokybės. Žodžiu, visas Youtube ošė, kokie jie geri, o atgarsiai dar vis nesibaigia. Pagaliau žymieji makiažo šepetukai jau atsirado ir lietuviškoje padangėje. Populiariausi tarp gražuolių yra šepetėlių rinkiniai, kabuki, suliejimo šepetėliai. Kol kas pas mus negausite šešėlių palečių, kurios taip pat labai populiarios, tačiau tik laiko klausimas, kada jos pasirodys ir pas mus. Mano kosmetinėje profesionalios kokybės šepetėlių ir šešėlių niekada nebus per daug, todėl mano akys ant Sigmos.

 

SLEEK MAKEUP - Dar viena amerikietiška kompanija skaičiuoja daugiau nei dvidešimt metų rinkoje. Kuo gi garsėja jos produktai? Šį kartą tai - kainos ir kokybės santykis. Dvispalvės, trispalvės kontūravimo paletės ir skaistalai, net dvylikos spalvų šešėlių paletės ir blizgesiai. Anksčiau siuntėmės iš kitų šalių, dabar to daryti jau nereikės. Šaunu, tačiau pirkinių iš Sleek neplanuoju.

 

EVERYDAY MINERALS - Kompanija siūlo didelę įvairovę mineralinių pudrų: maskuojančių, suteikiančių švytėjimą, bronzantų, užbaigimo pudrų, akių šešėlių ir apvadų. Mineralinė pudra turi ir gydančių odą savybių, nekemša porų, atrodo natūraliai, todėl ir atsirado daugelio iš mūsų kosmetinių. Mineralinių pudrų turiu, bet smalsumas išbandyti žudo, cha cha.

 

BEAUTYBLENDER - Manau jau daugelis iš mūsų išbandė įprastus Beautyblender kiaušinukus, kurie skirti tepti makiažo pagrindui, papildomas kremines priemones sulieti į gražią visumą be griežtų linijų. Aš išbandžiau tokio tipo Make Up Factory kempinėlę, tačiau kol kas man Nr.1 vis dar išlieka Real Techniques Stippling Brush. Tačiau ši kompanija negali pasiūlyti vieno produkto - odos blizgėjimą mažinančių kempinėlių. O Beautyblender turi Blotterazzi! Man aktualu, todėl norų sąraše. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)