ARTDECO sėkmingai keliauja į profesionalių vizažistų makiažo krepšelius

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ARTDECO ART COUTURE ANNIVERSARY kolekcija

NAUJA JUBILIEJINĖ KOLEKCIJA

Iš ARTDECO nesitikėjau tokio profesionalumo, kalbu apie ART COUTURE ANNIVERSARY kolekciją (labiausiai apie akių šešėlius), apie kurią informacija pasirodė rugsėjo pabaigoje, o produktus galite rasti pirkti kad ir dabar.

VIENINTELIS PRAEITIES NUSIVYLIMAS - OUT OF TOPIC

Vokiečių kosmetikos kompanija jau seniai pasižymi (daugiau nei 25 įdirbio) profesionalios kokybės kosmetika makiažui ir nagams. Labai retai nusivildavau jų idėjomis. Paskutinis toks atvejis buvo su Eye Designer Refill ilgai išliekančia akių šešėlių pudra, kuri yra tam tikruose mažuose konteineriuose, kuriuos reikia už dėti ant specialaus aplikatoriaus su dviem galais. Tiesiog man ši idėja pasirodė nepritaikoma. Toks buvo tas nelemtas atvejis, tačiau naujausios kolekcijos, kaip ir ši, apie kurią kalbam šiandien, yra vis geresnės ir geresnės, kad kažin, ar dar kada taip nutiks.

PROFESIONALI PIGMENTACIJA PATIKS VISOMS

Naujosios proginės kolekcijos šešėlių pigmentacija prilygsta profesionaliems šešėliams. Jų yra net 24. Tai bent! Drąsiai galiu pasakyti jiems bravo ir rekomenduoti trokštančioms itin kokybiškų vienspalvių šešėlių (tuoj sulauksime ir Most Wanted akių šešėlių paletės!). Pilkų, rusvų ir rausvų atspalvių matiniai ir satininiai šešėliai sužavėjo savo atspalvių gausa. Jie su magnetu, ir yra skirti papildyti naujosios itin elegantiškai atrodančios naujosios juodos grožio dėžutės turinį. Joje telpa keturi šešėliai ir šepetukas. 

MAKIAŽO ŠEPETĖLIAI

Beje, ARTDECO pristatė ir keturis naujus makiažo šepetėlius (pas mus - dveji). Išbandžiusi šešėlių suliejimo arba sklaidymo šepetėlių turiu pripažinti, kad jis keistas. Man nelabai patiko, tačiau gal dar prisijaukinsiu. 

3D DIZAINO SKAISTALAI

Įspaudai ypač puošia kosmetikos priemones, o ARTDECO juos labai mėgsta. Profesionalu. Vietoj juodos spalvos - bordo, kuri turbūt yra populiariausia rudens spalva. Trys variantai - satin nude, satin rose ir satin blush. Be parabenų ir mineralinių aliejų, o tai aš irgi labai vertinu. Skaistalai labai pavykę, taip kaip ir šešėliai. Noriu.

TRYS VIENAME ARBA 3 IN ONE PRIMER

Su geltonu pigmentu šiltiems odos atspalviams ir su raudonu pigmentu šaltiems - šis akių mamiažo pagrindas su spalva yra kažkas naujo, todėl ypač intriguoja. Nemačiau, todėl kyla klausimas, ar nebus šis šešėlių pagrindas per tamsus šviesiaodėms? Bent taip atrodo iš nuotraukų.

Vargu ar verta dar ir sakyti, kad ši kolekcija yra tikra bomba profesionalo ir ne tik makiažo krepšelyje. Naudoju su malonumu.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)