ESSENCE 2016 RUDUO ŽIEMA: ką pirkti, o ką palikti lentynose

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ESSENCE naujienos 2016 ruduo/žiema

 

Šiandien noriu trumpai apžvelgti Essence 2016 metų rudens/žiemos naujienas ir į kokius produktus turėtumėte atkrepti didesnį dėmesį. Kas jau turi didesnę kompanijos produktų naudojimo patirtį, žino, kad vieni produktai būna nepakartojami, kiti taip ir lieka nenaudojami. Net surimavau (šypt). 

 

ESSENCE CAMOUFLAGE 2 IN 1 MAKE-UP&CONCEALER

 

Aprašymas žada, kad tai yra stipraus maskavimo makiažo pagrindas ir maskuoklis viename. Jokio kaukės efekto, ilgai išliekantis. Iš esmės pirmas įspūdis sako, kad šis pagrindas labiausiai tinka paauglėms, kurioms reikia maskuoti spuogus ir pan. Ant veido atrodo gana natūraliai, tačiau nepasakyčiau, kad veido odą pagrąžina. Pabrėžia sausesnes veido vietas, todėl labiausiai tiks normaliai veido odai. Dengimas vidutinis. Kiek sudėtingas. Pagrindas turi nelabai kokį kvapą, nors jis užtepus ant veido nesijaučia. Nieko ypatingo. T zona labai greit radeda blizgėt. Mano spalva 10 ivory beige mano šviesiai odai pats tas, todėl pavadinimas nelabai atitinka tikrovės.

 

10 IVORY BEIGE

 

Essence 2016 ruduo žiema apžvalga

 

ESSENCE THE FALSE LASHES MASCARA

 

Dramatic volume unlimited. Žada suteikti apimties ir ilginti. Realiai dramatiško efekto nėra. Ilgina, bet nesuteikia apimties. Labai smagi pakuotė, pats tušas irgi neblogas, tačiau efektas natūralus, o ne dirbtinių blakstienų. Aš jų ir nenoriu, todėl man tinka, tik norėtųsi daugiau apimties blakstienoms, tad galima naudoti apimties suteikiantį tušą kitiems sluoksniams, ir problema bus išspręsta. Šepetėlis elgesnis nei įprastai, bet nesudėtinga naudoti. Blakstienos labai gražiai atskiriamos viena nuo kitos. Neblogas.

 

JUODAS

 

ESSENCE MATT MATT MATT ILGAI IŠLIEKANTIS LŪPŲ BLIZGESYS

 

Essence yra labai stiprūs savo lūpų priemonėse. Dažnai net daug brangesni lūpdažiai ar blizgiai neprilygsta šios kompanijoms lūpų priemonėms. Aplikatorius čia kitoks nei visada - beveik širdelės formos. Labai lengva padažyti lūpų kampus idealiai, ką jau kalbėti apie lūpų vidurį. Tik prasidarius pasklinda nosį kutenantis saldainių kvapas. Malonus, neerzinantis. Užtepus greitai pradeda nesijausti. Spalva yra mano šio rudens favoritė - matinė plytų rusva. Labai maloniai dengiasi, tekstūra drėgna, nors priemonė matinė. Visiškai nesausina lūpų. Turbūt geresnį lūpdažį sunku rasti. Jei bus galimybė - griebkit negalvodami, nes pigmentacija itin stipri, išsilaikymas vidutinis. 

 

03 GIRL OF TODAY

 

ESSENCE fall ruduo žiema 2016

 

ESSENCE EXTREME LASTING EYE PENCIL AKIŲ PIEŠTUKAS

 

Kaip aprašymas žada, tai labai lengvai slystantis ir vandeniui atsparus pieštukas. Essence pieštukai taip pat labai geri, kartais prilygsta profesionaliems. Pilkai violetinė spalva turi kažkiek blizgučių.

 

05 ROCKIN'TAUPE

 

 

 

ESSENCE THE GEL NAIL POLISH NAGŲ LAKAS

 

Geriausias nagų lakas yra tas, kuris naujas. Dengiasi lengvai, nes šepetėlis vienu kartu apima visą nagą. Yra tikrai gražių spalvų, na o mano neįprasto atspalvio žalia atrodo labai stilingai, tinka prie visko, nes sakyčiau yra gana neutrali. Laikosi jau antra diena. Išsilaikymui svarbiausia sveiki, į riebalavimąsi nelinkę nagai. 

 

83 PRETTY COOL LIFE

 

Essence 2016 rudens naujienos

 

ESSENCE LIGHT UP YOUR FACE LUMINIZER PALETTE

 

Skaistinamosios pudros nėra kompanijos stiprioji pusė. Paletė graži, bet tik pažiūrėti. Matinė rusva, blizgus šampanas ir blizgi šviesiai ruda. Nesukuria ypatingo veizdo ant veido, tekstūra atrodo gana pigiai. Patinka bangelės, nepatinka ši plastikinė pakuotė. Geriausiai tepasi pirštu. Nieko ypatingo, nes pigmentacija prasta, tekstūra atrodo pigiai.

 

10 READY, SET, GLOW

 

ESSENCE ROCK'N'ROLL DUO STYLIST EYELINER PEN AKIŲ PLUNKSNELĖ

 

Plunksnelė užsibaigia rutuliuku. Jis yra skirtas ne tik piešti linijai, bet ir padaryti taškiukus. Ilgai išliekantis. Galiu pasakyti, žinant, kad tai rutuliukas, gana paprasta nuvesti liniją ar tuo labiau dėti tašką, tačiau plonos linijos jųs neišgausite. Slysta lengvai, maloniai. Kaip ir rašoma, tai priemonė kurti kiek neįprastam makiažui, o ne plonytėms linijoms brėžti. Visai smagus dalykėlis. 

 

JUODA

 

ESSENCE ROCK'N'DOLL CRAZY XXXL VOLUME MASCARA AKIŲ TUŠAS

 

Anksčiau minėtas tušas man labiau patiko. Buvo malonesnis naudoti ir efektas nebuvo toks netvarkingas. Tikriausiai reiktų naudoti abu tušus. Aš tikrai matau apimtį, bet kartu ir pigiai atrodantį efektą.

 

JUODAS

 

Essence 2016 ruduo žiema

 

ESSENCE MATT MATT MATT LŪPDAŽIS

 

Iš karto pasakysius, lūpdažio gerumą užmuša kvapas ir poskonis. Man jis nepriimtinas, saldus, pigus, labai jaučias. Puiku, kad tekstūra visai nesijaučia ant lūpų. Lūpdažis matinis, gerai laikosi, nesausina lūpų. Neblogas, jei ne tas kvapas. Nors nerekomenduočiau pirkti lūpdažių tokioje tūbelėje, nes yra tikrai geresnių.

 

02 PERFECT MATCH

 

ESSENCE SATIN TOUCH BLUSH

 

Mėgstu komapAnijos skaitalus, juos naudoju dažniausiai. Vidutiniška pigmentacija, švelni, lengvai paimama tekstūra. Patinka, tikrai gera priemonė. Spalva natūrali. Vidutiniškai gerai laikosi. 

 

10 SATIN CORAL

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)