Geriausia metų pudra - GOSH MINERAL POWDER

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

GOSH Lietuva

 

Šiandien nusprendžiau pasidalinti savo mėgstamiausia mineraline pudra - GOSH MINERAL POWDER. Šiuo metu turiu 008 TAN IR 002 IVORY atspalvius. Anksčiau turėjau ir 004 (nebeprisimenu pavadinimo). Aš privalau turėti bent porą atspalvių, nes vienas niekada neatitinka mano odos atspalvio. Dangtelyje sumaišau atspalviu ir specialiu mineralinei pudrai skirtu GOSH šepetėlu paimu pudros, apvertusi pastuksenu šepetėlį į vonios kraštą ir padengiu visą veidą ir kaklą švelniais sukamaisiais judesiais. 

 

Man patinka, kad pudra lengvai ir lygiai pasiskirsto, kad mano riebi oda tampa bent kelioms valandos nepriekaištingai matinė, odos atspalvis atrodo labai natūraliai, kaip ir pati pudra ant veido. Man atrodo jos visai nesimato, tik gražesnis ir lygesnis veidas. Dažniausiai aš nenaudoju ir maskuojamos priemonės, nes manau paakiai ir turėtų šiek tiek skirtis nuo likusio veido, kad išliktų natūralumas. GOSH mineralinė pudra yra vienintelė, su kuria mano veidas neblizga nuotraukose. Jei naudoju ir skystą pudrą, mineralinę naudoju kaip sutvirtinimui, gaunamas stiprus maskavimas. Po kelių valandų turiu vėl pudra perbraukti T zoną.

 

GOSH mineralinė pudra

GOSH mineraline pudra

 

 

Man nepatinka pats mineralinės pudros naudojimo principas, pakuotės. Tiesiog neįmanoma indelio laikyti kosmetinėje nepribarstant miltelių. Gerai tik kad jie lengvai nusivalo. Tai didžiausias tokios pudros minusas, kurio niekaip nesugebu pataisyti. Kartais miltelių pribyra ir maišant atspalvius, taip pat dengiant veidą padengiami rūbai. Kaip ir minėjau, gerai, kad lengvai nusivalo, nors tikrai ne nuo visų drabužių.

Nepaisant minusų, tai dažniausiai naudojama mano pudra. Dievinu ją už natūralumą ir tobulą matiškumą mano riebiai odai. Svarbu nepamiršti kasdien drėkinti odos, tačiau nerekomenduoju tepti kremo prieš naudojant šią pudrą, bent jau riebiam veidui. Kremu lepinuosi vakarais. Patinka ir pudros kaina - apie 15 eurų. Perku Kristianoje, tačiau yra ir Eurokos, Kosmadoje.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)