CATRICE SPRING/SUMMER 2017 kolekcija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

CATRICE pavasaris/vasara 2017 kolekcija

Štai kokias naujienas parengė CATRICE. Ką manote? Sėdžiu ir galvoju, kad yra tikrai neblogų produktų. Kai kuriuos jų išbandžiau, kai kurių dar ne, laukiu, kada pasveiks Sofija ir vėl kultūrinsimės gražios (šypt). 

Tarp naujausių produktų rasite keturias net 9 spalvų The collection šešėlių paletes. Manoji 010 Metallux COPPER paletė turi vieną šviesų šampano atspalvį ir 8 rudus, vario atspalvius. Man patinka kiek variantų galima sukurti su viena palete, kuri palengvins kiekvieną darbo dieną kai skubėsime. Tik nesu didžiausia blizgių šešėlių gerbėja, nors tas blizgesys šviečiant saulei labai gražiai atrodo, sušildo išvaizdą.

Toliau matome Rock Couture 24 h tušą itin storoje tūtelėje, itin juodą, suteikiantį itin didelės apimties. Yra paprastas (su rožinėmis raidėmis) ir atsparus vandeniui (su mėlynomis). Man įspūdį padarė šepetėlio dizainas su reljefiniais trikampiais. Wow! Toliau. Glam&doll, sculp&volume blakstienų tušas prigesintoje rožinėje tūbelėje žada viską: apimtį, rietimą, itin gerą blakstienų atskyrimą. Ir tai dar ne paskutinis naujas blakstienų tušas! Skirtas ilgi yra Lash dresser comb su šukutėmis, todėl gerai atskirs blakstienas. Jo nėra nuotraukose, neturiu. Su tušais pasistengta.

Nėra ir Eye'matic itin juodo akių pravedimo, tačiau žinau, kad šis tai jau tikrai neapvils. Kompanijos apvedimai man labai patinka. 18 H colour&contour akių pieštukas yra net 8 spalvų! Manoji įprasta, juoda, linksmu pavadinimu 010 Me, My Black and I. Norėčiau nusipirkti mėlyną 070 Green Smoothie.Man labai patinka spalvoti, žinote.

Antakių pieštukas Slim'matic maniau man netiks, nes turimas rudas atspalvis pats šviesiausias 010 Light, tačiau tiko natūraliam antakių efektui suteikti. Atsparus vandeniui ir su šukutėmis. Kiek per daug lūžinėja. Dar yra 020 Medium ir 030 Dark.

Labiausiai mane domina lūpų produktai. Šį kartą kompanija pateikia itin įdomų produktą: šešių uogų atspalvių lūpų pagalvėlę. Nekantrauju išbandyti. Dar vienas įdomus produktas yra lūpų blizgis - pieštukas, reaguojantis į kiekvieno pH ir suteikiantis individualų lūpų atpslavį. Toliau dar įdomiau: matinis lūpų dažų pagrindas, pailginantis dažų išsilaikymą ir suteikiantis matinį efektą.Matote, kiek dėmesio lūpoms!

Veidui kompanija siūlo naudoti naujus trijų spalvų skaistalus, yra trys variantai. Nuotraukoje matote 030 Rose Propose. Dar yra tamsi bronza 010 Bronze Me Up, Scotty ir šviesiai rožinis 020 A Flamingo in Santo Domingo. Šešėlių atspalviai kiek mane šokiruoja, tačiau pirmiausia reikia išbandyti.

Liquid Luminizer Strobing pieštukas su aplikatoriumi gali būti šampaninis, kaip mano 020 ready For Champagne! ir rožinis, pavadinimu 010 Sleeping Beauty's Rose. Jau Išbandytas, ir galiu pasakyti - nuostabus, išskyrus aplikatorių. Visgi verta pirkti tikrai.

Makiažo pagrindas 24H Made to Stay su matiniu efektu turi keturis atspalvius ir sudėtyje - antioksidantų! 24 valandų jis neišlieka, 12 irgi, gal 4, bet mano oda riebi, tačiau efektas labai neblogas, natūralus. Mano atspalvis 010 Nude Beige man ideliai tiko. Yra dar šviesenis 005 Ivory Beige ir tuomet du tamsesni 015 Vanilla Beige, kuris man tiktų vasarai ir 025 Warm Beige

Nagų priemonių nuotraukose nematote, tačiau yra naujasis Silk Matt viršutinis nagų lako sluoksnis, suteikiantis satino matinį efektą. Nesu tokių mėgėja, tačiau tu gal susigundysi pabandyti. Tiek nagams.

Štai ir viskas iš naujienų CATRICE fronte. Ar radai ką nors įdomaus sau, o gal visus šiuos produktus įrašytum į savo norų sąrašą?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)