Blizgūs lūpų dažai: ką verta žinoti?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Blizgantys lūpų dažai

*Ant mano lūpų - BEYU Scandalious Lips spalvos nr.15

 

KERINTIS PAPRASTUMAS

 

Tiek matiniai, tiek blizgūs lūpų dažai turi savų minusų ir trūkumų. Jie sukuria skirtingą įvaizdį, todėl pirmiausia prieš pasirinkdamos turime žinoti, kokią norime, kad kiti mus matytų: griežtą, o gal seksualią? Paslaptingą, o gal prieinamą? Jei sakysite, kad ne tik lūpų dažai kuria įvaizdį, būsite visiškai teisios, tačiau detalė po detalės, ir aplinkiniai gali patikėti bet kuo. Juk pasitinka pagal išvaizdą. 

 Štai jums keli faktai apie blizgius lūpų dažus.

Faktas nr. 1 - Nusausinus pirmą lūpdažio sluoksnį servietėle ir užtepus dar vieną sluosknį, sulaikysime lūpdažį nuo pabėgimo. Ir dar - jis išliks ilgiau.

Faktas nr. 2 - Blizgūs lūpdažiai yra geriausias pasirinkimas turinčioms plonas lūpas, nes atspindi šviesą, todėl sukuria putlių lūpų efektą.

Faktas nr. 3 - Aksominė oda, blakstienų tušas ir ideliai iššukuoti antakiai - geriausias derinys blizgesiui ant mūsų lūpų.

Faktas nr. 4 - Jei matinės lūpos daro mus santūresnėmis ir griežtesnėmis (gal net ledo karalienėmis, priklausomai nuo pasirinkto atspalvio) , tai blizgios lūpos mus paverčia seksualiomis žvaigždėmis, tad blizgesys geriausiai atrodys laisvalaikio metu, o matinės lūpos - darbe. O vakarėliui? Galvokit, kokį įvaizdį norite susikurti.

Geriausiai kosmetinėje turėti ir matinių, ir blizgių lūpų dažų, kad galėtume atsikėlusios ryte tapti bet kuo, kuo tik norime. Nuo nuotaikos juk tikriausiai pasirinkimas labiausiai priklauso. O ją pataisyti tikrai gali kokybiški lūpų dažai! Bendradarbių komplimentai garantuoti. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)