Verta duoti šansą ir BeYu

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Dekoratyvinė kosmetika

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

BeYu kosmetika

 

BeYu dar tik kopia savo populiariumo kopėčiomis. Gana jauna kompanija, priklausanti ARTDECO grupei Vokietijoje gal ir nėra tai, ko ieškome nuėję į kosmetikos parduotuves, apie kurios produktus slapčia svajojame ar laukiame naujų kolekcijų. Turbūt kaip ir visiems, pradžioje iškyla tam tikrų sunkumų, kuriuos galime įveikti tik daug dirbdami.

 


Mane sudomino komanijos siekis pasikliauti išgalvotu personažu Irma, jauna pašėlusia keliautoja, kurią sukūrė blogerė, leidėja, iliustratorė ir turbūt dar daug kas Jasmin Khezri. Nors mano nuomone aplink mus turime geresnių vaikščiojančių personažų, kuriant kolekcijas kliautis personažo įvaizdžiu yra kažkas naujo. Kol neatsibos, žinoma.

 

Beyu kosmetika nauja kolekcija

 

Kaip tik pasirodė informacija apie naują BeYu riboto leidimo kolekciją Mountain Glam - St. Moritz by Irma. Brunetė Irma, labai jau lietuvišku vardu, šį sykį susiruošė į kalnus, kur irgi reikia būti žaviai. Man jau įkrito į akį be galo gražios ir suderintų atspalvių šešėlių paletės. Jei kokybė tokia pat kaip mano turimos ir vasaros kolekcijos, kur Irma keliauja prie jūros, verta ir dar kartą verta. Daug spalvų garantuoja, kad mums nepritruks fantazijos kuriant kasdieninį makiažą. Dar man labai patiko Irmos atvaizdas ant nagų lako kamštelių, juodų lūpdažių kamštelių ar net įspaudas ant trispalvių skaistalų. Akių tušas primena mano jau turimą. Visa kita - labai gražu. Gal žinot ar ilgai laiko nagų kompanijos nagų lakai?

Indian Summer City Colors kolekcija man nepaliko tokio gero įspūdžio. Kiek ribotas atspalvių pasirinkimas. Šešėlių paletės iš keturių spalvų, tačiau aš jau spėjau priprasti prie didesnio pasirinkimo paletėje.

La Cote D'Azur by Irma, kur veikėja atostogauja Kanuose, turbūt ir yra paskutinė kolekcija, kurią rasime savo parduotuvių stenduose. Tai anaiptol nėra bloga, nes kolekcija yra puiki. Būtent šios kolekcijos šešėlių paletę aš ir naudoju. Mane sužavėjo mėtinis nagų lakas ir bronzinės pudros su Irmos portretu. Irmos atvaizdas ant lūpdažių nerealus. Norėčiau jų visų savo rankinėje. Estetika valdo!

Aptarėme keletą kolekcijų, pradedant nuo naujausios. Galiu apibendrinti, kad visos jos yra mažytės, tačiau estetiškai labai patrauklios. Irmos personažas primena daugelį iš mūsų, vieną dieną sėdinčių Rūgpienių kaime, o kitą jau skrodžiančių Venecijos kanalus. BeYu parodo, koks mažas yra mūsų pasaulis, ir jis priklauso mums, žavioms moteriškoms moterims.

Ir dar, neapsigaukite, jei manote, kad kompanija šiaip sau. Gal jūsų, o ir mano nuomonę pakeis keletas faktų:

  1. Kompanija jau turi apie 500 produktų asortimente, kuriuos kiekvienais metais papildo apie 120 naujų.
  2. Naujos kolekcijos pasirodo net 30 šalių.
  3. Kompanija sėkmingai gyvuoja jau 15 metų. Daug ar ne, priklauso nuo požiūrio.
  4. Apie 500 žmonių dirba tam, kad kiekvieną sezoną sulauktumėme naujų kolekcijų su Irmos atvaizdu.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)